Jesienne nowości Clochee

Autor

Aneta Dolega

galeria

Milena Majewska ponownie została ambasadorką naturalnych, szczecińskich kosmetyków Clochee. Pochodząca z naszego miasta modelka znalazła czas pomiędzy pracą w Nowym Jorku i Paryżu, aby wziąć udział w sesji fotograficznej promującej markę. 

– Staram się żyć w zgodzie z naturą i traktować naszą planetę tak, jakbym była na niej tylko gościem. Na co dzień pielęgnuję proste ekologiczne nawyki. Uwielbiam naturalne kosmetyki – mówi. – Obecnie w swojej kosmetyczce mam mnóstwo produktów Clochee, które doceniam za świetny skład, owocowe zapachy i konsystencję, a do tego ich opakowania są biodegradowalne. 

Sesja, której fragmenty prezentujemy, powstała w tym samym twórczym, kobiecym gronie, które spotkało się w zeszłym roku. Tym razem nie na łonie przyrody tylko w gościnnych wnętrzach Asgard Terapia Ciała, salonu który specjalizuje w naturalnych formach fizjoterapii. Samo Clochee, wzbogaciło się ostatnio o dwa świetne kosmetyki. Są to: balsam o zapachu soli himalajskiej i żurawinowy peeling do ciała.

9( 130)
Wrzesień'19