Dziesięć kroków do sukcesu

Motywacja jest matką wszelkiego działania. Ona nas napędza i jest właściwie główną przyczyną niemal każdego sukcesu. W sporcie jej rola jest szczególnie ważna. Daje nam moc, a tę moc, żeby mieć wyniki, należy podtrzymywać. Rozpoczynając przygodę z fitnessem potrzebujemy nie tylko motywacji, ale także konkretnego planu działania, którego, będziemy się trzymać. W Strefie 3L można to osiągnąć z pomocą programu 10 Kroków.

Autor

Aneta Dolega

Każdy sukces opiera się na zrobieniu pierwszego kroku. W programie Strefy jest ich zaledwie dziesięć. To nie jest dużo ale po drodze może się zdarzyć, że będziemy chcieli zejść z tej ścieżki. Program 10 Kroków ma temu skutecznie zapobiec.  – Program opiera się na 10 etapach a całość trwa trzy miesiące – tłumaczy Angelika Tomaszewska, trener personalny i menager w Strefie 3L.  – W trakcie jego trwania na uczestników czekają konsultacje z trenerem, zajęcia i indywidualne spotkania z fizjoterapeutą, analiza składu ciała, edukacja w zakresie zdrowego trybu życia, w tym odpowiedniej diety i w końcu sam trening obwodowy. 

Przez cały czas trwania programu jego uczestnik jest pod fachową opieką i nawet jeśli jego motywacja ulegnie chwilowemu kryzysowi to ma świadomość, że może poprosić o pomoc. Ćwiczenia i cały plan działania jest tak ułożony by każdy czuł, że to co robi jest wyłącznie przyjemnością a podjęcie kroków jest warte poświęcenia. – Na koniec programu każdy uczestnik otrzymuje od nas prezent – torbę treningową – mówi z uśmiechem Angelika Tomaszewska. – Jednak największą wartość mają pozostałe nagrody. Są to: zdrowie, dobra kondycja, brak zbędnych kilogramów, dobrze wyglądające ciało, świetne samopoczucie i satysfakcja z osiągniętego celu. To także nauka dyscypliny, która może nam się przydać w innych sferach życia. W końcu to nowa wiedza na temat własnego ciała. Naprawdę bardzo dużo dobrego można osiągnąć w trzy miesiące, trzymając się naszego planu. Wystarczy zacząć od wizyty w naszym klubie i spotkania z trenerem. Pamiętajmy, że każdy sukces osiąga się małymi krokami.

 

Do 23 września w CH Ster można nabyć w przedsprzedaży karnet członkowski klubu na ulicy Sezamkowej. Szukajcie stoiska Strefy 3L i skorzystajcie z bardzo atrakcyjnych cen!

 

Prestiż  
Wrzesień 2019