Sekret urody tkwi we wnętrzu kobiety

Atrakcyjny wygląd wzmacnia poczucie pewności siebie, dlatego wiele kobiet poddaje się zabiegom upiększającym. Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie dla pań, a szczególnie dla tych, które nie mają zbyt wiele czasu. Nie tylko podkreśla walory urody, ale może też maskować defekty. Poprawia wygląd, zapewnia komfort na basenie i w trakcie urlopu, dodaje pewności siebie. – Wystarczy drobna zmiana, np. doskonały łuk brwiowy czy wyraziste usta, by poczuć się lepiej, bardziej atrakcyjnie – podkreśla linergistka Magdalena Majewska, właścicielka gabinetu PMU Artist.

Autor

Karolina Wysocka

Skąd wziął się pomysł na gabinet?

Kilka lat temu straciliśmy z mężem dorobek całego życia, ponosząc porażkę inwestycyjną. Dotknęliśmy wtedy ekonomicznego dna. Ten okres był dla nas bardzo ciężki. Siedząc do późnych godzin wieczornych rozważaliśmy co dalej robić. W pewnym momencie pomyślałam, że warto cofnąć się do tego, co kiedyś mnie interesowało i sprawiało mi ogromną przyjemność, a mianowicie: upiększanie kobiecej twarzy. Zauważyłam, że makijaż trwały jest genialnym rozwiązaniem dla wielu kobiet.

Dlaczego właśnie makijaż permanentny?

Makijaż permanentny nie tylko pomaga poprawić wygląd, podkreślić urodę, ale też zatuszować niedoskonałości. Można nim skorygować kształt ust, optycznie je powiększyć, wyrównać brak symetrii czy wzmocnić kolor. Makijażem permanentnym można także podkreślić pięknie oczy i nadać im wyrazistości. Można również lekko skorygować kształt brwi, które są niesymetryczne, zbyt cienkie lub przerzedzone. Makijaż trwały sprawdza się doskonale w maskowaniu defektów skóry, np. plam pigmentacyjnych, blizn oraz przebarwień. To również często ratunek dla tych, którzy są pozbawieni brwi lub rzęs po chemioterapii, jak też tych, którzy nie mogą się malować z powodu uczuleń. Wracając do mojej historii, gdy znalazłam się na życiowym zakręcie, często myślałam o wykonywaniu tego rodzaju zabiegów, sama kilka lat wcześniej skorzystałam z takiej usługi w innym gabinecie. Bardzo podobał mi się salon, wystrój i profesjonalne podejście linergistki, która wykonywała zabieg. Od tamtej pory ten temat chodził mi po głowie. Po pewnym czasie mąż zapytał mnie: Co chciałabyś teraz robić w życiu?  sugerując mi jednocześnie, że fajnie jest wykonywać zawód, który się lubi… po tych słowach już wiedziałam:..  Chciałabym zostać linergistką i upiększać kobiecą urodę.

Co było dalej?

Pożyczyliśmy pieniądze i udałam się na kurs do jednej z najlepszych linergistek w Polsce. Zaczęłam się realizować. Ponadto odbyłam kilkanaście szkoleń, kursów i seminariów z zakresu makijażu permanentnego i nie tylko. Od ponad 6 lat prowadzę swój gabinet. Makijaż permanentny stał się moją pasją i sposobem na cudowny, przyjemny zawód. To był trafiony wybór! Śledzę na bieżąco wszystkie nowości i techniki w branży, ponieważ podchodzę do mojej pracy z zaangażowaniem oraz pasją. Stale podnoszę kwalifikacje, szukam odpowiedzi na trudne zagadnienia w tej dziedzinie. A wszystko dlatego, że kocham to, co robię.

Czym wyróżnia się gabinet PMU Artist?

Stawiam na wysoką jakość wykonywanych zabiegów, użytych produktów oraz indywidualne podejście. Podczas wizyty omawiam wszystkie niezbędne elementy dotyczące makijażu trwałego. Na wstępie dokładnie mówię o przeciwskazaniach. Po czym szczegółowo dobieram kształt i kolor pigmentu. Dopiero po wspólnej akceptacji rysunku i koloru zaczynam zabieg. Samo wykonanie makijażu nie jest bolesne dla klientki, podczas zabiegu stosuję dobrej jakości znieczulenia, igły są jednorazowe, a bezpieczne, sprawdzone farby nie zawierają składników toksycznych. Stawiam na wysoką jakość produktów. Na koniec, po zabiegu, przekazuję wszystkie zalecenia pielęgnacji makijażu permanentnego. W każdej kobiecie tkwi piękno … Ja pomagam je wydobyć.

Co poradziłaby Pani kobietom, które boją się lub nie mogą zrobić zabiegu trwałego makijażu?

Dla pań, które z różnych przyczyn nie chcą, boją się lub nie mogą wykonać makijażu permanentnego lub zastanawiają się nad jego wykonaniem, polecam zabieg Brow Henny. Jest dostępny w moim gabinecie. Daje efekt makijażu permanentnego i jest świetną alternatywą dla henny tradycyjnej.

Dziękuję za rozmowę.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Magdalena Majewska - Twoja Linergistka

Magdalena Majewska PMU Artist
ul. Żółkiewskiego 13
Szczecin
9( 130)
Wrzesień'19
gajda