Zabiegi, które upiększają, ale nie zmieniają

Paweł Perzanowski jest lekarzem medycyny estetycznej i z pasją prowadzi swój prywatny gabinet. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Do każdego z pacjentów podchodzi z wyczuciem. – Jestem szczery i ważne jest dla mnie dobro drugiej osoby. Przeprowadzam zabiegi, które pozostawiają twarz zrelaksowaną i wypoczętą, a nie wyglądającą jak maska, pozbawioną mimiki – podkreśla.

Autor

Karolina Wysocka

galeria

Doktor nie tylko prowadzi prywatną praktykę w Szczecinie, ale pracuje też w jednym z klinicznych ośrodków medycznych w Niemczech. Posiada Międzynarodową Specjalizację z Medycyny Estetycznej Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging. Jest też członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (American Academy of Aesthetic Medicine). Przykłada szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. Czynnie uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej na całym świecie. Wciąż stara się zgłębiać medycynę estetyczną i poznawać jej nowe możliwości.

–  W moim gabinecie oferuję pacjentom nowoczesne i bezpieczne metody osiągnięcia naturalnego, a jednocześnie atrakcyjnego wyglądu, zgodnie ze światowymi standardami – mówi doktor Perzanowski. Wiele uwagi poświęca regeneracji, rewitalizacji oraz profilaktyce. – Gwarantujemy delikatny efekt odmłodzenia, bez efektu sztuczności. Skupiamy się przede wszystkim na podtrzymywaniu młodości skóry, nadawaniu rysom harmonii i na wydobywaniu indywidualnych cech urody, a nie na drastycznych zmianach wyglądu pacjenta – wyjaśnia lekarz. – Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn, w każdym wieku – podkreśla. Efekt leczenia i plan terapeutyczny jasno określa na wstępnej wizycie. – Wybieramy metody, które dają najlepszy efekt przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa u każdego pacjenta  – dodaje doktor. Nie zgadza się na wszystko, co zaproponuje druga osoba, bo ważny jest dla niego umiar i zdrowy rozsądek. – Potrafię odmówić zabiegu – przyznaje. Niezależnie od tego, czy ktoś poprosi o mezoterapię, powiększanie ust, lifting nićmi PDO, botoks, czy inny bardziej lub mniej inwazyjny zabieg, zawsze może liczyć na naturalny efekt. 

Pacjenci doceniają profesjonalizm i postawę doktora, co obrazują pozytywne opinie na temat jego praktyki. „Doktor Paweł jest bardzo sympatyczny, przez co atmosfera podczas wykonywania zabiegu jest miła i mija bez stresu i bólu” – napisała na facebookowym profilu doktora jedna z pacjentek. „Pełen profesjonalizm, doskonała opieka, fantastyczna atmosfera. Bardzo serdecznie dziękuję”  – dodała inna. Lepszej rekomendacji nie trzeba.

Dr Perzanowski, PPestetyczna
Żupańskiego 6/1
Szczecin

tel. 668 865 804
www.facebook.com/ppestetyczna
www.ppestetyczna.com

9( 130)
Wrzesień'19
gajda