Bankowość najwyższych lotów w Szczecinie

Citi Handlowy od lat zdobywa najwyższe laury w kategorii bankowości prywatnej. W jaki sposób bank pracuje na te wyróżnienia  –  co doceniają zamożni klienci? 

Autor

prestiz

W tym roku po raz kolejny Citi Handlowy zdobył prestiżowy tytuł „Best Private Bank in Poland”, przyznawany przez brytyjski magazyn „Euromoney” oraz otrzymał najwyższą ocenę bankowości prywatnej w rankingu magazynu Forbes, w którym docenino szeroką gamę rozwiązań dla najbardziej zamożnych klientów i wykorzystanie nowoczesnych technologii przy zarządzaniu majątkiem.  

Przewagą banku pozostaje zróżnicowana paleta produktów w postaci funduszy inwestycyjnych, produktów ubezpieczeniowych, jak i rozwiązań rynku walutowego. Jako bank działający w globalnej sieci Citi, zapewniamy możliwość  korzystania z kompleksowej oferty inwestycyjnej w różnych walutach i na różnych rynkach. Doceniana  jest również najwyższa jakość obsługi, którą zapewnia nie tylko Osobisty Opiekun Klienta, ale również dedykowany zespół ekspertów, dostępnych w każdym oddziale Citigold. Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość skorzystania z bogatego programu korzyści Citi Specials dla posiadaczy kart Citi – wyjątkowych rabatów do -50% , nagród czy możliwość „przedpremierowego” zakupu biletów na koncerty największych gwiazd muzyki występujących w Polsce, takich jak Metallica, Beyonce czy Sting. 

Jakie rozwiązania w zakresie doradztwa inwestycyjnego można znaleźć w ramach tej oferty? 

Anna Misztal, Starszy Menadżer ds. Citigold: Naszym celem jest przygotowanie takich rozwiązań finansowych, które z jednej strony będą dopasowane do sytuacji rynkowej, z drugiej natomiast będą odpowiadać  konkretnym celom klienta w ustalonym horyzoncie czasu i podejściu do ryzyka.  To oznacza, że  każdy klient Citigold otrzymuje indywidualną  rekomendację inwestycyjną wzbogaconą o regularne  komentarze rynkowe przygotowane przez profesjonalistów z Biuro Doradztwa i Funduszy Inwestycyjnych. Rekomendacje inwestycyjne obejmują jednostki uczestnictwa otwartych funduszy inwestycyjnych, polskie obligacje skarbowe i obligacje strukturyzowane znajdujące się w ofercie banku i certyfikaty inwestycyjne funduszy zamkniętych niedopuszczonych do obrotu zorganizowanego oraz polskie obligacje skarbowe znajdujące się w ofercie Domu Maklerskiego Banku Handlowego. Klientowi rekomendacja prezentowana jest w graficznie przystępny sposób na urządzeniu mobilnym, gdzie klient może od razu złożyć podpis w wersji elektronicznej. Dzięki bliskiej synergii z Domem Maklerskim Banku Handlowego klienci mogą także skorzystać z doradztwa w inwestowaniu na rynkach światowych:  polskich i zagranicznych akcjach i obligacjach. 

Wspomniała Pani, że Klienci zamożni mają do dyspozycji nie tylko Osobistego Opiekuna, ale też grupę doradców zajmujących się różnymi dziedzinami. Jak wygląda współpraca z takim zespołem?  

Opiekun Klienta jest dla naszych klientów osobą "pierwszego kontaktu" w sprawach dotyczących ich finansów.  U jego boku stoi jednak cały sztab ludzi, którzy pomagają w  pełni  odpowiedzieć na oczekiwania i potrzeby klienta. Taki  zespół ekspertów dostepny w określonych dziedzinach to unikalne rozwiązanie bankowości prywatnej w Polsce. Tak więc klient może skorzystać z eksperta ds. inwestycji, który na bieżąco dokonuje analizy rynków finansowych i przedstawia odpowiednie rekomendacje. Ekspert ds. rynków walutowych dokonuje analizy rynku walutowego i zachowań kursów walut. Klienci mogą ustalić indywidalne kursy wymiany walut lub inwestycji dwuwalutowych w rozmowie telefonicznej bezpośrednio z ekspertem!  Jeśli myślimy o zabezpieczeniu przyszłości bliskich, kwestii edukacji dzieci czy sukcesji majątkowej to możemy poradzić się specjalisty ds. ubezpieczeń, który bazując na potrzebach i sytuacji życiowej klienta, przedstawia odpowiednie rozwiązania. Klient może również skorzystać
z eskpertyzy specjalisty ds. kredytów hipotecznych czy maklera papierów wartościowych.

Citi Handlowy należy do globanej grupy Citi, która działa w ponad tysiącu miast, w ponad 160 krajach. Jak ten globalny wymiar przekłada się na korzyści dla klientów zamożnych?

Globalność jest na pewno wartością unikatową na polskim rynku, która wyróżnia Citi Handlowy. Nasza globalna ekspertyza i sieć pozwala nam wspierać rozwój naszych klientów w wielu zakątkach świata, dostarczać rozwiązań finansowych nie tylko tych dostępnych w Polsce, ale choćby tych z Singapuru.  Nasi Klienci mają dostęp do globalnych rozwiązań i jednej z najbogatszych na polskim rynku oferty funduszy zagranicznych. Dzięki rozwiązaniom Domu Maklerskiego Citi Handlowy umożliwiamy naszym klientom korzystanie z kompleksowej oferty inwestycyjnej w różnych walutach i na różnych rynkach. Mamy możliwość przedstawienia rekomendacji z 20 najważniejszych parkietów giełdowych na świecie. Oferujemy również pomoc w założeniu konta za granicą i to bez opuszczenia naszego kraju. Dzięki usłudze Citi Global Transfers klient może dokonać natychmiastowego przelewu pomiędzy rachunkami w Citi w różnych krajach. Dodatkowo oferujemy naszym klientom World Elite Debit Mastercard, która daje między innymi nielimitowaną liczbę wejść do ponad 1200 saloników partnerskich na lotniskach oraz bezpłatne ubezpieczenie podróżne, zarówno dla posiadacza karty jak i jego bliskich.

 

Dlaczego najbardziej zamożni klienci powinni zaufać akurat ofercie banku Citi Handlowy?

Ofeta Citi Handlowy  jest rokrocznie wyróżniana w najważniejszych rankingach bankowości prywatnej i te zaszczytne wyróżnienia bardzo nas cieszą, gdyż świadczą, że nasi klienci doceniają ofertę  banku. Zdobyte zaufanie to jednak przede wszystkim zasługa naszego doświadczonego zespołu opiekunów, z którymi pracują klienci zamożni. Na zaufanie pracujemy latami, często budując przy tym osobiste relacje.  Ich podstawą jest uczciwość wobec klienta i fachowość. Czy to w czasie spotkań oddziale, czy w czasie mniej oficjalnych wydarzeń  związanych ze stylem życia i pasjami naszych klientów – na przykład turniejów golfowych i tenisowych, koncertów i konferencji. Cały czas staramy się być blisko naszyh klientów, aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby.

 
Bank Handlowy w Warszawie S.A
ul. Malczewskiego 26
Szczecin

Bank Handlowy w Warszawie S.A
ul. Malczewskiego 26  |  71-612 Szczecin   |  Tel.  + 48 693 891 088
www.citihandlowy.pl

10( 131)
Październik'19
gajda