Zaprezentują pokazowe mieszkanie

Budowa osiedla Apartamenty Warszewo dobiega końca. W pierwszym kwartale 2020 roku właściciele otrzymają klucze do swoich wymarzonych mieszkań w budynku 101. – Mamy jeszcze dostępne lokale. Oczywiście można do nas przychodzić i je oglądać. Niebawem, podczas dni otwartych, zaprezentujemy mieszkanie pokazowe – zapowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. 

Autor

Andrzej Kus

galeria

– Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia budowy osiedla Apartamenty Warszewo – przyznaje Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – W budynku 101 przy ulicy Kalinowej wykańczamy klatki schodowe. W pierwszym kwartale 2020 roku, czyli wcześniej niż zakładaliśmy, zamierzamy przekazać mieszkańcom klucze do ich mieszkań. Mamy jeszcze wolne lokale. Wszystkie będzie można zobaczyć podczas dni otwartych naszego osiedla. 

Już niebawem ma być również gotowa niespodzianka. Przygotowane zostanie niemal 87-metrowe, wyposażone, pokazowe mieszkanie. –  Każdy będzie mógł przekonać się na własne oczy, dlaczego nasza inwestycja jest tak wyjątkowa. Apartamenty są doskonałą alternatywą dla tych, co zamierzają zamienić dom na luksusowe mieszkanie. Każdy z nich ma bardzo bogate wyposażenie, pomieszczenia są niezwykle ustawne i funkcjonalne – mówi Surmacz. 

W mieszkaniu pokazowym znajdziemy duży, 27-metrowy salon. Połączony jest z aneksem kuchennym, który ma kolejne 11 metrów kwadratowych. Z salonu wyjdziemy na 8-metrowy, wykończony według projektu balkon. – Właściciele znajdą dużo miejsca na szafy pod zabudowę, między innymi w korytarzu. Dostaniemy się z niego do pomieszczenia WC dla gości, dwóch sypialni, gdzie jedna ma bezpośrednie wyjście do garderoby. Z korytarza wejdziemy jeszcze do dużej łazienki, w której również znajdziemy toaletę oraz dwie umywalki – opowiada przedstawiciel dewelopera.

Mieszkanie wyposażone jest w system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro. Obsłużymy go za pomocą specjalnej aplikacji. Rozbudowa systemu ograniczona jest wyłącznie wyobraźnią każdego użytkownika. – Za pomocą smartphona możemy sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomimy alarm. Dbając o komfort codziennego mieszkania naszych klientów zapewniamy nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące m.in. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Zamontowane będzie w salonie, korytarzu, aneksie kuchennym czy w łazience. 

Luksusowe mieszkanie to jednak nie wszystko. W jego cenie dostaniemy dwa miejsca postojowe. W przypadku, gdy i to będzie za mało: właściciel będzie mógł nabyć kolejne miejsce, tym razem w zamykanym garażu. – W budynku 101 na 21 mieszkań mamy 45 miejsc dla samochodów – mówi Surmacz. – Każdy właściciel będzie miał możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. W halach garażowych znajduje się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzegł będzie monitoring. W cenie mieszkania znajdują się także komórki lokatorskie z podwójnymi drzwiami.

Zaletą inwestycji z ulicy Kalinowej jest również lokalizacja. Znajduje się w sąsiedztwie Parku Warszewo-Podbórz. Spacerem można dostać się do Puszczy Wkrzańskiej, To doskonałe rozwiązanie również dla rodziców z dziećmi. W pobliżu znajdziemy przedszkole, budowana jest także nowa szkoła podstawowa.  – Są sklepy, jest przychodnia, apteka. Niemal wszystko w sąsiedztwie – podsumowuje Krystian Surmacz i dodaje – Zachęcam do tego, by zapoznać się z naszą ofertą. Apartamenty Warszewo to doskonałe miejsce dla każdego, kto ceni spokój, wygodę oraz bezpieczeństwo.  

 
Marina Developer
10( 131)
Październik'19
gajda