Wesele z klasą

Autor

Karolina Wysocka

Nina Dąbrowska z Białej Wstążki i Aleksandra Medvey-Gruszka z Ola Gruszka Fotografia mają ogromną wiedzę na temat branży ślubnej. Postanowiły pomóc przyszłym młodym parom odnaleźć się w weselnym rozgardiaszu i pokazać im, jak zorganizować ten niepowtarzalny dzień tak, by był idealny. 

W październiku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Ślub naturalnie. Dzień otwarty w Białej Wstążce”. Jego celem jest promocja idei uroczystości bliskiej młodej parze, bez utartych schematów, dekoracji pozbawionych smaku i przymusu wynikającego z płytkich tradycji weselnych. – Pomysł na to wydarzenie wziął się z potrzeby odmiany w klimacie wesela, by było bardziej naturalnie, ale też elegancko. Stawiamy na dobrą jakość i spójność. Chcemy też przybliżyć nasz lokal i pokazać, że w Polsce jest wiele interesujących, unikatowych marek ślubnych – mówi Nina Dąbrowska z Białej Wstążki. Wśród ciekawych firm z branży na wydarzeniu zaprezentuje się m.in. Atelier Lawenda, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości suknie ślubne, w tym z Rue De Seine z Nowej Zelandii.  Będą też fotografowie: wspomniana Ola Gruszka, współpracująca z Białą Wstążką, a także Nikodem Pietras i Agata Grządzielska. Pojawią się również oryginalne dodatki, m.in. wyjątkowa biżuteria Aleksandry Góreckiej czy ozdoby ślubne, jedwabne kwiaty, opaski oraz welony od JP Brides. Ciekawe aranżacje kwiatowe zaprezentują Kwiaty&Miut. Goście dnia otwartego przyjrzą się też interesującym rozwiązaniom kulinarnym oraz wybiorą muzykę dopasowaną do wesela. 

Co więcej, wydarzenie będzie nie tylko okazją do poznania ciekawych marek, ale też wzięcia udziału w panelach tematycznych. – Będzie mowa o sukniach ślubnych, w tym przegląd stylów oraz porady. Nie zabraknie mody męskiej. Panowie z Dąbrowski & Góral Marka Krawiecka podpowiedzą jak dobrać ubiór do urody, stylu, z dbałością o wygodę  – dodaje Nina Dąbrowska. Wśród specjalnych gości pojawi się m.in. Joanna Hoffmann, prowadząca na You Tube kanał Freakery, która opowie o modzie vintage. Właściciele Białej Wstążki z kolei zdradzą kilka porad dotyczących organizacji wesela. –  Podpowiemy jak zaplanować uroczystość tak, by uniknąć zbędnego stresu – wyjaśnia Nina Dąbrowska. – Naszym zdaniem nie jest dobrze ulegać trendom. Warto postawić na to, co lubimy, co jest ponadczasowe. Ślub to dzień państwa młodych, powinno być tak, jak im się podoba – podsumowuje. Więcej na fb Biała Wstążka.

 

Dzień otwarty w Białej Wstążce odbędzie się 27 października, w godz. 11-17. Wstęp wolny. 

 

kw/ foto: Aleksandra Medvey-Gruszka

 

Prestiż  
Październik 2019