Jakość w DNA

BMW to niezwykły samochód. Każda premiera nowego modelu zawsze ma specjalną oprawę, podobnie otwarcie każdego nowego salonu. Nie inaczej było w Gorzowie, gdzie na otwarciu salonu BMW Bońkowscy pojawiło się aż 200 gości. 

Autor

Aneta Dolega

Imprezę poprowadził znany aktor i prezenter, prywatnie fan motoryzacji – Rafał Cieszyński. Dla publiczności zagrał energetyczny COVER MANICX. Na scenie pojawili się także gospodarze wieczoru – Dominika i Dariusz Bońkowscy,
dyrektor zarządzająca – Angelika Sawicka oraz dyrektor oddziału – Wojciech Wierzchucki. Po oficjalnych przemówieniach oraz pamiątkowym i symbolicznym przecięciu wstęgi przyszedł czas na gwiazdę wieczoru.

W blasku świateł, na tle specjalnej oprawy muzycznej, z rozsuwanych diodowych ekranów, w spektakularny sposób wjechało do salonu nowe BMW serii 1. Kiedy emocje zaczęły już opadać, organizatorzy zafundowali gościom jeszcze szybsze bicie serca. Pojawił się On – nowe BMW serii 8 Gran Coupe, którego oficjalna premiera zaplanowana jest dopiero na 2 listopada. 

Grupa Bońkowscy to marka, która motoryzację ma swoim DNA i w sposób szczególny zaznacza swoją obecność na rynku już od początku lat 90-tych poprzedniego wieku. Salon BMW Bońkowscy w Szczecinie rozpoczął swoją działalność w 2007 roku i na przestrzeni kilkunastu lat stał się marką rozpoznawalną i emocjonalnie związaną z województwem. Tym samym naturalną konsekwencją poszerzania portfolio Grupy była decyzja o budowie nowego Salonu BMW w Gorzowie Wielkopolskim. Dealer BMW Bońkowscy w Szczecinie i Gorzowie Wlkp., na co dzień oferuje pełną gamę modeli BMW, tradycyjnie najwyższą jakość usług oraz szybki serwis BMW i MINI w jednym miejscu. 

 

Prestiż  
Listopad 2019