Luksusowo na Warszewie

Czy luksusowy apartament może być alternatywą dla dużego domu? Oczywiście. Przykładem mogą być ekskluzywne mieszkania znajdujące się przy ulicy Kalinowej. Dobiega końca budowa osiedla Apartamenty Warszewo. W budynku 101 znajdzie się 21 mieszkań o powierzchni dochodzącej nawet do 115 metrów kwadratowych.

Autor

Andrzej Kus

galeria

Inwestycja Apartamenty Warszewo wielkimi krokami zbliża się do końca. Jeszcze w tym roku gotowy będzie ostatni z budynków. W pierwszym kwartale 2020 roku właściciele mieszkań otrzymają klucze od wymarzonych apartamentów. 

– Na sam koniec budowy zaplanowaliśmy niespodziankę – zdradza Krystian Surmacz z firmy Marina Deweloper. – W najbliższych dniach zaprosimy wszystkich na dni otwarte naszego osiedla. Zaprezentujemy również mieszkanie pokazowe. Pokażemy, że nasze apartamenty są doskonałą alternatywą dla tych, którzy zmęczeni są już domem i w zamian szukają luksusowego mieszkania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są to wymagające osoby. Ręczę, że nie będą zawiedzone. Każde z naszych mieszkań przygotowane zostało w taki sposób, jak byśmy robili je dla siebie: z największą starannością oraz z wykorzystaniem doskonałych, wysokiej jakości materiałów. 

To nie jedyna niespodzianka, jaką przygotował deweloper. Otóż kolejną jest… promocja. Pięć mieszkań będzie można zdobyć po niższych cenach. 

Przyjrzyjmy się przykładowemu, promocyjnemu mieszkaniu. Znajduje się na drugim piętrze, ma aż 112 metrów kwadratowych, a w najwyższym punkcie aż 3,4 metra wysokości. Znajdziemy w nim ponad 14-metrową sypialnię z wyjściem do garderoby oraz osobnej łazienki. 

– W apartamencie, bez wątpienia, uwagę przykuwa ogromny salon, który ma prawie 35 metrów kwadratowych. Rzadko o takim metrażu spotyka się „kawalerki”, a co dopiero jedno pomieszczenie. Z salonu natomiast dostaniemy się na duży balkon – opowiada Surmacz.
– W mieszkaniu są jeszcze dwa inne pokoje: większy ma prawie 14 metrów kwadratowych, mniejszy 12. Z korytarza, w którym znajdziemy mnóstwo miejsca na zabudowę, dostaniemy się do drugiej łazienki oraz do toalety. 

Wrażenie robi także standardowe wyposażenie. Mieszkanie wyposażone jest w system inteligentnego zarządzania renomowanej firmy Fibaro. Obsłużymy go za pomocą specjalnej aplikacji. Rozbudowa systemu ograniczona jest wyłącznie wyobraźnią każdego użytkownika. Za pomocą smartphona możemy sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomimy alarm. Jest także centralne ogrzewanie obejmujące min. energooszczędne ogrzewanie podłogowe, które zamontowane jest w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. 

– Wszystkie ekskluzywne rozwiązania wliczone są oczywiście w cenę mieszkania – mówi Surmacz. – Zaletą naszych apartamentów jest fakt, że nie musimy się o nic martwić. O wszystko dba zarządca, również o sprzątanie części wspólnej. 

Warto wspomnieć o sąsiedztwie Apartamentów Warszewo. Tuż obok znajduje się piękny Park Warszewo-Podbórz, który w najbliższym czasie zostanie rozbudowany. Powstanie w nim wielofunkcyjne boisko sportowe, plac aktywności, pergole czy drewniany podest. Ogrodzony zostanie istniejący, nowoczesny plac zabaw. Będą nowe, oświetlone alejki oraz zjazd z ulicy Kalinowej. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zamontowany zostanie monitoring. Niedaleko jest też Puszcza Wkrzańska – doskonałe miejsce na jesienne spacery. 

– Apartamenty Warszewo położone są w doskonałym miejscu – podsumowuje przedstawiciel dewelopera. – W pobliżu znajdziemy przedszkole, budowana jest także nowa szkoła podstawowa. Są sklepy, jest przychodnia, apteka. Niemal wszystko w sąsiedztwie. To bez wątpienia topowe osiedle w naszym mieście.

 
Marina Developer
11( 132)
Listopad'19