Głosujmy na Kamilę

24 listopada dowiemy się, kto zostanie Miss Polonia 2019. W finale konkursu reprezentuje nas 24-letnia Kamila Wasilewska, której możemy pomóc zdobyć tytuł Miss Publiczności. W momencie, gdy wygra w głosowaniu SMS-owym, automatycznie trafi do finałowej piątki. Później już będzie zdana na siebie i swoje umiejętności. 

Autor

Andrzej Kus

Kamila Wasilewska na swoim koncie ma już sukcesy. W 2014 roku została wybrana II wicemiss Polski. Później znalazła zatrudnienie w agencji mody w Mediolanie, ale po dwóch latach wróciła do kraju kontynuować naukę. Jest magistrem sztuki, o specjalności grafiki projektowej. Interesuje się też malarstwem i rysunkiem. Uwielbia gotowanie i sport. – Wzięłam udział w konkursie, aby szerzyć świadomość o wpływie nawyków oraz odżywiania na zdrowie, a w konsekwencji na całe nasze życie – opowiada. – Chciałabym wspierać i uświadamiać też kobiety, które mają problemy z nadwagą, spowodowaną niezdrowym trybem życia. Każda z nich może zadbać o siebie i stać się jeszcze piękniejsza i bardziej wyjątkowa. Zależy mi również na tym, by przeciwdziałać bezmyślnemu i szkodliwemu hejtowi w szkołach. 

Właśnie, jako Miss Polonia, chciałaby skupić się na tych dwóch rzeczach. – Tytuł dałby mi narzędzia, dzięki którym mogłabym wypełniać te dwa moje główne cele. Jako Miss chciałabym aktywnie uczestniczyć w spotkaniach w szkołach z uczniami, rodzicami oraz psychologami. Uważam, że obecność Miss Polonia na takich wydarzeniach zwiększałaby ich medialność oraz zwiększała wrażliwość na ten problem – zapewnia. 

Kamila, dzięki naszym głosom, może trafić do finałowej piątki… jeszcze przed konkursem. Aby pomóc wystarczy wysłać sms o treści MISSPOLONIA.12 na numer 73601. Koszt wiadomości to zaledwie 3,69 złotych z VAT-em. To niewiele, a może zdziałać naprawdę sporo. Zachęcamy do tego. 

 

Prestiż  
Listopad 2019