4 SPOSOBY NA CELLULIT

Kiedy pojawia się cellulit, jest to sygnał, że musimy zmienić nasze przyzwyczajenia. Dzięki temu możemy skutecznie zniwelować jego objawy. Obok aktywności fizycznej i odpowiedniej diety, bardzo ważna jest też odpowiednia pielęgnacja skóry, w czym pomagają dobrze dobrane kosmetyki oraz zabiegi kosmetologiczne, takie jak Onda, Endermologia, Storz Medical i Reology2. Połączenie tych wszystkich czynników pomoże nam osiągnąć sukces – radzi Wiktoria Stępień, kosmetolog w Klinice L.A. Beauty.

Onda

Zaletą tych zabiegów jest precyzyjne działanie mikrofal Coolwaves. Dzięki specjalistycznej głowicy docierają one bezpośrednio do komórek tłuszczowych i skutecznie rozbijają cellulit na udach, pośladkach, brzuchu czy nawet ramionach.

Endermologia Alliance LPG

To specjalistyczny masaż podciśnieniowy, który działa na tkankę łączną skóry i może być stosowany na niemal wszystkich obszarach ciała. W trakcie masażu głowice wykonują ruch do wewnątrz i na zewnątrz, podczas którego rozbijane są komórki tłuszczowe. 

Storz Medical

Podczas tych zabiegów wykorzystywane jest działanie fal akustycznych, które kierowane są bezpośrednio w nadmiar tkanki tłuszczowej. Komórki skóry są pobudzane do naturalnej, intensywnej regeneracji, co oznacza wysoką skuteczność w redukcji nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. 

Karboksyterapia Reology2

Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę niewielkich dawek medycznego dwutlenku węgla. Prowadzi to do rozszerzenia naczyń krwionośnych i przyspieszenia przepływu krwi. Komórki tłuszczowe są rozbijane przez powstający z dwutlenku węgla kwas węglowy.

Klinika L.A. BEAUTY
Raginisa 7/U3
Szczecin

tel.: +48 608 628 701
www.klinikaLA.pl

11( 132)
Listopad'19