Concept by Martha

Z inicjatywy Marty Czerkawskiej-Burgs w Enklawa Institute powstaje nowy projekt beauty. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych gabinetów kosmetologicznych zaprasza do współpracy wszystkie panie, które pragną zostać jego ambasadorkami i korzystać z wyjątkowych pakietów usług.

Autor

Karolina Wysocka

Enklawa Institute to gabinet, który ceni sobie subtelne piękno i zdrową skórę. Subtelne piękno oznacza podkreślanie urody makijażem permanentnym, który dyskretnie eksponuje osobowość. 

Koncepcja piękna

– W moim odczuciu makijaż permanentny powinien być dostosowany do urody klientki i wydobywać jej atuty oraz kamuflować niedoskonałości – mówi Marta Czerkawska-Burgs, specjalistka kosmetologii, laseroterapii i pigmentacji. - Pigmentacja w gabinecie wykonywana jest z największą precyzją i pietyzmem. Pani Marta kładzie nacisk na bezpieczeństwo stosowanych barwników, używając tylko tych bez metali ciężkich i posiadających certyfikat medyczny. - Już 8 lat temu wybrałam markę Long Time Liner, dzięki której mogę być pewna jakości i higieny zabiegu, a najwyższa jakość jest dla mnie priorytetem - dodaje. Nie zapominajmy jednak, że piękna twarz to nie tylko makijaż, ale przede wszystkim zdrowa, promienna cera. - Moja koncepcja piękna powstała z wielkiej pasji, która narodziła się 18 lat temu. Dbałość o jakość cery oraz młodość ciała i ducha - wszystko to powinno być zrównoważone i finalnie podkreślone subtelnością makijażu. Taką koncepcję stworzyłam dla kobiet świadomych i tych, którym zależy na naturalnym i zdrowym pięknie - wyjaśnia pani Marta. 

Wyjątkowa matamorfoza ambasadorek Enklawy

Panie, które są zainteresowane udziałem w metamorfozie w wydaniu Enklawa Institute, mogą zgłaszać swoją kandydaturę na Instagramie lub Facebooku gabinetu, gdzie znajdą także więcej szczegółów na temat projektu „Concept by Martha”. Każda kobieta jest wyjątkowa i dlatego jej plan terapii i makijażu zostanie omówiony indywidualnie. Na co mogą liczyć panie, które zostaną ambasadorkami Enklawy? Pani Marta proponuje aż 35-50% rabatu na przygotowaną przez siebie pełną terapię. W skład pakietu wchodzą następujące zabiegi: Dermalogica, Dermaquest, laser Alma Harmony, XL PRO oraz makijaż permanentny Long Time Liner. To doskonała okazja dla wszystkich kobiet, które marzą o poprawie własnego samopoczucia i wizerunku.

 

Prestiż  
Listopad 2019