dr Ewelina Dymkowska: Nie bójmy się medycyny estetycznej

Dr Ewelina Dymkowska, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, w swojej pracy kieruje się dewizą, aby każda pacjentka po wyjściu z gabinetu wyglądała tak, jakby właśnie wróciła z urlopu. Wypoczęta, promienna, bez śladu utraty naturalności.

Autor

Karina Tessar

– Bardzo dużo kobiet zauważa na swojej twarzy upływający czas albo chciałoby coś zmienić, ale boją się utraty naturalności, a niepotrzebnie – mówi dr Dymkowska. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzone przez wykwalifikowanego lekarza i podane w odpowiedniej ilości nie zmieniają nam rysów twarzy i pomagają pozbyć się naszych kompleksów. – Cenię sobie naturalne piękno każdej kobiety. Moim zadaniem jest je jedynie podkreślić, bez śladu sztuczności i przerysowania. Pragnę, aby każda moja pacjentka poczuła się piękna, odzyskała pewność siebie, była jedyna i niepowtarzalna – dodaje dr Dymkowska.

W swojej pracy dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa i jakości używanych materiałów – pracuje wyłącznie na najlepszych i posiadających międzynarodowe certyfikaty. Poczucie bezpieczeństwa pacjentek Dymkowska Clinic zapewnia także kameralna, intymna atmosfera gabinetu, w którym przeprowadzane są zabiegi.

Dymkowska Clinic
al. Powstańców Wielkopolskich 79
Szczecin

Dymkowska Clinic  |  Szczecin, al. Powstańców Wielkopolskich 79
tel. +48 507 074 805  |  www.dymkowskaclinic.pl

11( 132)
Listopad'19