Trener biznesu

Masz zespół, pracowników, rozwijasz się? Oferuję szkolenia z zakresu: motywacji, satysfakcji i zaangażowania, kreatywności w biznesie, technik sprzedaży, negocjacji, doskonalenia umiejętności komunikacji oraz budowania zespołów. Po przeprowadzeniu identyfikacji potrzeb w Twoim zespole/biznesie dopasuje formę przekazu tak, by szkolenie było nie tylko inspiracją w dniu szkolenia, ale również dzięki ewaluacji i współpracy po szkoleniu zmiana była efektywna.

Autor

prestiz

Szkolenia motywacyjne

Od ponad 10 lat prowadzę wykłady motywacyjne, wskazuję, jak można nieustannie rozwijać swoje zainteresowania, realizować cele, spełniać marzenia. Celem moich szkoleń jest zasianie ziarenka, które kiełkuje w postaci refleksji, analizy zachowań czy sytuacji. Zapraszam na warsztaty wszystkie osoby, które chcą odkryć siebie na nowo, poszukują narzędzi, aby rozwijać się w sferze osobistej.

Najbliższe terminy:

16.11. Miej wyje..ne będzie Ci dane (etap 2). Ciało zna odpowiedź.

17.11. Jesteś energią- zarządzaj x 4!

30.11. Finanse- odważ się i planuj.

Konsultacje indywidualne

O sztuce odpuszczania przyjemnie posłuchać, ale gdy naprawdę czujemy napięcie emocjonalne potrzebujemy czegoś więcej. Gdy czujemy się manipulowani albo sami gramy z ludźmi w gry, niejednokrotnie mamy potrzebę przewartościowania swojego życia wówczas zapraszam do współpracy 1:1. Indywidualnie, stosując metody psychoterapeutyczne, coachingowe jak i pracy z ciałem pomagam klientom zmienić się, zrealizować swoje cele i żyć w końcu tak jak chcą.

Więcej informacji dostępne na stronie www.kasiaczyz.pl lub na profilu FB @kasiaczyzpl

11( 132)
Listopad'19