FOODPORT Nowa przestrzeń gastronomiczna w GalaxyMonika Gogacz - dyrektor CHR Galaxy

Trwa remont obecnej strefy gastronomicznej Galaxy. Nowa przestrzeń food-court na II piętrze Centrum dostępna będzie w grudniu 2019 roku.

Autor

prestiz

Trwa remont obecnej strefy gastronomicznej Galaxy. Nowa przestrzeń food-court na II piętrze Centrum dostępna będzie w grudniu 2019 roku. 

W projekcie wykorzystano naturalne materiały w połączeniu ze stalą, które doskonale wpisują się w nową architekturę portowego klimatu obiektu. 

Wykorzystujemy najlepsze symbole Szczecina – mówi Monika Gogacz Dyrektor CHR Galaxy. Powstaje niebanalna przestrzeń, w której główną rolę odgrywają elementy nawiązujące do kultowego Grzybka czy Pasztecika. Całość ma portowych charakter – podkreśla Monika Gogacz Dyrektor CHR Galaxy. 

Dzięki nieszablonowemu podejściu Galaxy zyskuje przestrzeń, która zaoferuje klientom komfort i wygodę. Wśród atrakcji znajdują się boisko do gry w kosza, kontenery przypominające portową architekturę, słupy ogłoszeniowe czy miejskie mozaiki. 

W CHR Galaxy pojawią się również nowe marki. Do grona najemców dołączają Kuchnia Marche, Express Oriental, Pasibus i Papa Diego.

Autorem koncepcji jest architekt Piotr Kalinowski z pracowni MIXD-Interior Experience Design z Wrocławia. Głównym wykonawcą robót jest firma Baumont. Inwestorem przedsięwzięcia jest EPP Property Management.

Monika Gogacz

Dyrektor CHR Galaxy

12( 133)
Grudzień'19