Michał Krawczyk: Zawsze pracowałem na swoje nazwisko

Przygodę z nieruchomościami zaczął już na studiach i od początku wiedział, że kiedyś poprowadzi swoje biuro i wyrobi własną markę. O tym, jak stworzyć dobrą agencję nieruchomości opowiada Michał Krawczyk, licencjonowany pośrednik nieruchomości z 12-letnim doświadczeniem, właściciel firmy Krawczyk Nieruchomości.

Autor

Karina Tessar

Już jako młody człowiek wiedział, co chce robić w przyszłości. W realizacji tego planu nie polegał jednak na tym, co mu przyniósł los, tylko krok po kroku dążył do celu, udowadniając sobie i innym, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby móc się realizować zawodowo. 

Młody, zdolny, pracowity

Studiował na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym od pierwszego roku wybierając specjalizację Gospodarowanie nieruchomościami. Po ukończeniu studiów i odbyciu praktyki zawodowej uzyskał licencję pośrednika. Rozpoczynając pierwszą pracę jako agent w jednym ze szczecińskich biur, miał zupełnie mylne wyobrażenie o swoim zawodzie. – Miałem przed sobą obraz amerykańskich pośredników, którzy każdego dnia sprzedają luksusowe nieruchomości swoim klientom, a każdy następny dzień pracy przynosi im coraz to bardziej spektakularne sprzedaże. Jednak pierwsze dni w pracy bardzo szybko sprowadziły mnie na ziemię – wspomina Michał Krawczyk. Wiedział, że siedząc za biurkiem i czekając na klientów niczego nie osiągnie. Postanowił sam o nich zawalczyć. Przez pierwsze 5 lat działalności był liderem sprzedaży w ponad 20-osobowym zespole sprzedawców, zdobywając przez ten czas doświadczenie, wiedzę oraz zadowolonych klientów. Osiągane sukcesy i chęć rozwoju utwierdzały go w tym, że nadszedł właściwy moment, by się usamodzielnić i zacząć pracować nad własną marką, którą obecnie firmuje swoim nazwiskiem. 

Doświadczenie procentuje

Po 12 latach pracy jest przekonany, że podjął dobrą decyzję. – Tak samo, jak na początku mojej kariery, praca daje mi masę satysfakcji i wykonuję ją z taką samą pasją i zaangażowaniem. Zarówno dla mnie, jak i mojego zespołu, relacje z klientami są najważniejsze. Zawsze dajemy im to, co mamy najcenniejsze – nasz czas i wiedzę – tłumaczy Michał Krawczyk. Klienci Krawczyk Nieruchomości wiedzą, że mają do czynienia z profesjonalistami, dlatego czują się swobodnie i komfortowo. Sami są zresztą wizytówką biura i świadczą o jego jakości. – Budujemy długookresowe relacje i cieszymy się, że nasi klienci do nas wracają, polecają nas dalej, a ich liczna stale rośnie – dodaje z zadowoleniem pan Michał. 

 

Prestiż  
Grudzień 2019