Otwarty tydzień przy ulicy Kalinowej

Na przełomie stycznia i lutego 2020 roku będziemy mieli okazję przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się inwestycja Apartamenty Warszewo. Podczas tygodnia otwartego urządzone już będzie mieszkanie pokazowe. Tego dnia, na zakup mieszkania, przewidziano promocyjne ceny. 

Autor

Andrzej Kus

Budowa przepięknego osiedla Apartamenty Warszewo wielkimi krokami zbliża się do końca. W budynku 101 znalazło się zaledwie 21 mieszkań.

– Mieszkania powstały z myślą o tych, którzy ekskluzywny dom chcą zamienić na duży, nowoczesny apartament. Takich osób jest coraz więcej, dlatego też najmniejszy z lokali ma 78 metrów, największy aż 115 metrów kwadratowych. W najwyższym punkcie mają nawet 3,5 metra wysokości. Zalet jest jednak znacznie więcej – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Deweloper. 

Z pewnością do zalet można zaliczyć lokalizację. Ulica Kalinowa znajduje się w najpiękniejszej, prestiżowej dzielnicy miasta, w otoczeniu mnóstwa zieleni. Jest spokój i cisza. Dominuje tutaj niska zabudowa. Mieszkańcy mają doskonały dojazd do centrum, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. Nie ma problemów również z parkowaniem. Właściciele apartamentów mają do dyspozycji dwa miejsca postojowe. Ci, którym i to nie wystarcza, mogą nabyć kolejne. Każde z miejsc przeznaczonych dla samochodów dostosowane jest do ładowania aut elektrycznych. W halach garażowych znajduje się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzeże monitoring.

– Inni deweloperzy, z pewnością, mogą pozazdrościć nam standardowego wyposażenia każdego z apartamentów. Przykładowo lokal o powierzchni 87 metrów kwadratowych, z dużym, niemal ośmiometrowym balkonem. W mieszkaniu uwagę przykuwa 30-metrowy salon. Połączony jest z aneksem kuchennym, który ma kolejne 11 metrów kwadratowych. W całym mieszkaniu sporo uwagi poświęciliśmy na jego funkcjonalność. Właściciele znajdą dużo miejsca na szafy pod zabudowę. Z korytarza dostaniemy się z do pomieszczenia WC dla gości, dwóch sypialni, gdzie jedna ma bezpośrednie wyjście do garderoby. Wejdziemy także do łazienki, w której także znajdziemy toaletę oraz dwie umywalki. 

W standardzie każdego z mieszkań znalazł się inteligentny system zarządzania stworzony przez firmę Fibaro. Obsługiwany jest za pomocą specjalnej aplikacji dedykowanej dla smartfona. I tak: jednym przyciskiem możemy zdalnie uruchomić kosiarkę i skosić trawnik, lub też, dzięki systemowi nawadniania, ten trawnik podlać. Aplikacja pozwala nam również sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomić alarm. Jest również możliwość jej dowolnej rozbudowy. 

Ważne jest, by apartament gwarantował nam ciszę i spokój. Dlatego deweloper nie oszczędzał na materiałach budowlanych, które wybierał z najwyższej półki. Zamontowane są trzyszybowe, dwukomorowe okna. Na klatkach schodowych zastosowane są izolacje akustyczne, podobnie na ścianach znajdujących się między mieszkaniami, a nawet ściankach wewnątrz każdego z apartamentów. 

– Nie tylko budynek 101, ale cała inwestycja Apartamenty Warszewo, to nasz powód do dumy. Każde z mieszkań przygotowane zostało w taki sposób, jak byśmy robili je dla siebie. Zastosowaliśmy w nich mnóstwo rozwiązań na miarę XXI wieku. Nowy park Warszewo – Podbórz sąsiadujący z tym miejscem niebawem zostanie jeszcze bardziej rozbudowany. Nie można więc narzekać na brak zieleni i spokoju, tym bardziej, że tuż obok znajduje się Puszcza Wkrzańska. Warto przyjść podczas tygodnia otwartego i przekonać się na własne oczy, jak prezentują się nasze apartamenty. Ręczę, że nie będzie to stracony czas. Zapraszamy od poniedziałku 27 stycznia do piątku 31 stycznia w godzinach od 10 do 17 oraz w sobotę 1 lutego od godziny 10 do 16. Do dyspozycji klientów jesteśmy w mieszkaniu nr 14 przy ulicy Kalinowej 37 – podsumowuje przedstawiciel dewelopera. 

 

Marina Developer
12( 133)
Grudzień'19