Piękny uśmiech na Święta

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj bliskiej osobie szansę na zdrowy i piękny uśmiech! Oto kilka ciekawych propozycji. 

Autor

prestiz

Każdy prezent, a zwłaszcza ten dawany w magiczny, świąteczny czas, powinien być dla osoby obdarowywanej wyrazem tego, jak bardzo jest ona dla nas ważna. Chociażby z uwagi na ten fakt, warto dobrze przemyśleć, jakim upominkiem chcemy uraczyć swojego partnera, rodzica, czy też przyjaciela. Niezależnie od cech charakterystycznych i wieku bliskiej osoby, strzałem w dziesiątkę może okazać się zakup szczoteczki elektrycznej, czy też irygatora dentystycznego – urządzeń, dzięki którym możemy wznieść codzienną pielęgnację jamy ustnej na jeszcze wyższy poziom.

Oryginalne i przydatne prezenty

Wybór na prezent zaawansowanego urządzenia do pielęgnacji jamy ustnej może okazać się dobrym rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze, każdy z nas szczotkuje (a przynajmniej powinien szczotkować) zęby przynajmniej dwa razy dziennie, a zatem tego typu podarunek ma charakter uniwersalny. Po drugie, szczoteczki elektryczne, czy irygatory, wciąż uchodzą w naszym kraju za produkty oryginalne oraz przydatne, a zatem bliska osoba na ich widok z pewnością poczuje się doceniona. No i wreszcie, po trzecie – czy może być coś bardziej wartościowego niż inwestycja w zdrowie? Oto nasze propozycje produktów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, którymi w świąteczny czas możecie obdarować swoich najbliższych. 

Smilesonic EX, czyli zaawansowana szczoteczka soniczna z bogatym wyposażeniem charakteryzuje się aż pięcioma trybami czyszczenia, maksymalną prędkością pracy 96 000 ruchów na minutę, wydajną, pozwalającą nawet na dwa miesiące (!) szczotkowania baterią litowo-jonową oraz dołączonymi do zestawu dodatkami w postaci czterech wymiennych końcówek o zróżnicowanym działaniu i wytrzymałego, idealnego na wszelkie wyjazdy, twardego etui. Smilesonic EX dostępna jest w pięciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, czerwonym oraz zielonym. Szczoteczkę można obecnie nabyć w sklepie help.pl za 369 złotych.

Panasonic EW 1211, czyli irygator dentystyczny to doskonały zamiennik dla klasycznych nici dentystycznych i uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów. Jeśli osoba, której chcesz sprawić prezent, często podróżuje, z pewnością przypadnie jej do gustu ten bezprzewodowy produkt. Proponuje on nam trzy programy czyszczenia, dzięki którym przy pomocy strumienia wody usuniemy zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc. Jego zbiornik wody ma pojemność 130 ml, co pozwala na 30 sekund nieprzerwanej pracy, zaś ergonomiczny kształt i specjalnie wyprofilowana rączka zapewniają komfortową obsługę. Cena irygatora w sklepie denthelp.pl to 189 złotych.

Zestaw wybielających past od Curaprox pomaga przywrócić uzębieniu naturalny kolor. Nieodzownym elementem codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest także pasta do zębów. Naszym zdaniem doskonałą opcją na świąteczny prezent jest zestaw sześciu past wybielających od firmy Curaprox – każda z nich różni się smakiem i kolorem oraz posiada delikatny, w pełni bezpieczny skład pozbawiony SLS. Dodatkowo, wraz z pastami otrzymujemy tutaj szczoteczkę Curaprox Ultra Soft CS5460, którą wyposażono w wyjątkowe, gęsto ułożone i miękkie włókna Curen. W sklepie denthelp.pl cena takiego zestawu wynosi 75 złotych. 

Wszystkie wymienione artykuły znajdziecie zarówno w zlokalizowanym na szczecińskich Pomorzanach Centrum Handlowym Atrium Molo w sklepie Denthelp.pl, jak i na stronie internetowej. 

Więcej na: denthelp.pl i www.facebook.com/DenthelpMolo.

 
Denthelp.pl

www.denthelp.pl

Punkt stacjonarny sklepu Denthelp.pl znajdziesz w Centrum Handlowym Atrium Molo, ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

12( 133)
Grudzień'19