Prezent idealny dla kobiet

Grudzień to czas prezentów. Codzienna gonitwa nie sprzyja jednak przemyślanym zakupom. Wybór jest coraz większy, co wbrew pozorom powoduje dodatkowe trudności z jego podjęciem. Na co się zdecydować? Ubrania, kosmetyki, gadżety? A co, jeśli nie znamy rozmiaru albo nie trafimy w gust osoby obdarowanej? Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są vouchery, które można zrealizować w dłuższej perspektywie czasowej. Tę formę prezentu poleca także Enklawa Institute, zapewniając, że zabieg kosmetologiczny ucieszy każdą kobietę. 

Autor

Prestiż

– Już od paru lat vouchery to ulubiony podarunek wśród naszych klientek – mówi Marta Czerkawska-Burgs, właścicielka Enklawy. Nie ma się co dziwić. To prezent elegancki i uniwersalny, choć wcale nie jest bezosobowy. Vouchery są bowiem personalizowane – wystawiane na imię i nazwisko osoby, która ma je otrzymać. Można też wybrać konkretne zabiegi, dopasowane do potrzeb lub upodobań. 

Luksusowe pakiety pod choinkę

W tym roku Enklawa Institute przygotowała wyjątkową nowość. W formie vouchera można zamówić dla bliskiej osoby jeden z trzech rozszerzonych pakietów z serii „Concept by Martha”, czyli projektu właścicielki, dotyczącego poprawy ogólnego samopoczucia poprzez zadbanie o piękną cerę i wykonanie subtelnego makijażu podkreślającego naturalną urodę każdej kobiety. Warto sięgnąć po nie właśnie teraz, bo w grudniu obowiązują na nie specjalne, świąteczne ceny.

Pakiet de lux obejmuje konsultację i szkolenie z zasad pielęgnacji skóry, zabieg laserowy Alma Harmony XL PRO, zabieg rozjaśniająco-oczyszczający Geneo oraz makijaż brwi i ust. To nie wszystko.  Zwieńczeniem przemiany klientki będzie kobieca sesja zdjęciowa opublikowana w Magazynie Szczecińskim Prestiż. Stała cena: 3700 zł, cena grudniowa: 2550 zł. 

Pakiet Beauty przewiduje konsultację i szkolenie z zasad pielęgnacji domowej, terapię peelingiem chemicznym, zabieg laserowy Alma Harmony XL PRO oraz makijaż brwi lub ust. Efekty zostaną również przedstawione w formie sesji zdjęciowej na łamach Magazynu Szczecińskiego Prestiż. Stała cena: 2200 zł, cena grudniowa: 1650 zł.

Pakiet Enklawa Age Smart, w skład którego wchodzą: Enklawa Age Smart, w skład którego wchodzą zabieg regenerujący z masażem retinolowym i masażem dłoni, Geneo – zabieg rozjaśniająco-oczyszczający z dodatkową podażą witaminy C, Pedicure & Manicure z masażem twarzy Dermalogica. Do każdego pakietu Beauty w prezencie dołączane są miniprodukty Dermalogica. Cena pakietu od 200-400 zł.

Zapraszam
Marta Czerkawska Burgs
właściciel / specjalista terapii laserowych i doboru terapii zabiegowych /
linergistka  / Permanent make up

 

Prestiż  
Grudzień 2019