Zimą zainwestuj w depilację

Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie kobiet i nierzadko mężczyzn. Jednak wymaga od nas regularnego poświęcania czasu na usuwanie ciągle odrastających włosów. Na szczęście, na rynku dostępnych jest wiele metod i sposobów depilacji. Jaki jest najlepszy? Zapytaliśmy ekspertów z Kliniki Dr Stachury.

Autor

Karolina Wysocka

galeria

Depilacja laserowa to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Zabieg jest trwały, bezpieczny i daje satysfakcjonujące efekty. Na skuteczność laserowej depilacji wpływa kolor włosów (im ciemniejszy tym lepiej), skóry (im jaśniejsza tym lepiej), grubość włosa, głębokość mieszka włosowego oraz faza wzrostu włosa. Jednak ponad wszystko, priorytetem jest jakość urządzenia, które zastosujemy.

Skuteczna depilacja 

Klinika Dr Stachury to miejsce, w którym przeprowadza się laserową depilację wysokiej jakości urządzeniem Excel HR, firmy Cutera. Ta technologia trwale redukuje owłosienie za pomocą unikatowego połączenia wysokiej mocy lasera aleksandrytowego oraz wszechstronnego lasera Nd:YAG z innowacyjnym szafirowym oknem chłodzącym. Co wyróżnia Excel HR spośród innych urządzeń?

Laser Cutera Excel HR posiada 2 długości fali światła, co pozwala na usuwanie wszystkich rodzajów włosów, w różnych fototypach skóry. Skutecznie i bezpiecznie redukuje zarówno ciemne, jak i jasne, cienkie włoski. Excel HR posiada optymalną konfigurację 2 wiązek laserowych, co przekłada się na mniejszą liczbę zabiegów. Dodatkowo depilacja tym urządzeniem jest bezpieczna oraz prawie bezbolesna, gdyż laser posiada wydajny system chłodzenia.

Zabieg w sprawdzonym gabinecie

Jeśli chcemy, by zabieg był skuteczny i bezpieczny, należy wykonać go w profesjonalnym gabinecie.

Co pacjenci powinni wiedzieć, decydując się na trwałą redukcję owłosienia urządzeniem Excel? Należy ono do najszybszych laserów do depilacji. Aby uzyskać kompletny rezultat zabiegu, wykonuje się od 3 do 6 zabiegów z zachowaniem odstępu od 4 do 6 tygodni. Depilację laserem Cutera Excel HR stosujemy praktycznie w dowolnym miejscu na skórze. Zaraz po zabiegu pacjenci mogą powrócić do codziennych obowiązków. Może jedynie wystąpić nieznaczne zaczerwienie skóry, które ustępuje po kilku godzinach. 

Idealny czas na depilację

Okres zimowy jest idealny na depilację laserową, gdyż wtedy można przygotować skórę na nadchodzące cieplejsze dni. Dodatkowo, ta metoda zapewnia komfort gładkiej skóry każdego dnia. 

Co więcej, w gabinecie Klinika Dr Stachura zabieg depilacji laserowej Cutera Excel HR wykonywany jest przez doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel. Klinika zapewnia indywidualne podejście do pacjenta oraz wnikliwą diagnozę. W tym gabinecie liczy się profesjonalizm, panuje miła atmosfera, a zainteresowanym gwarantowane są skuteczne kuracje. – Zapraszamy do naszego świata piękna – zachęcają pracownicy Kliniki Dr Stachury.

 

 
Klinika dr Stachura
ul. Jagiellońska 87
Szczecin

tel. 535 350 055    |  www.klinikadrstachura.pl  

12( 133)
Grudzień'19