Mieszkaj komfortowo

Budynek 101 jest prawdziwą wisienką na torcie inwestycji Apartamenty Warszewo. Znalazło się w nim zaledwie 21 komfortowych apartamentów. Przykładową aranżację jednego z nich będziemy mogli zobaczyć pod koniec stycznia. Zaprezentowane zostanie mieszkanie pokazowe. 

Autor

Andrzej Kus

21 ekskluzywnie wyposażonych apartamentów o dużej powierzchni, w pięknie położonym rejonie Szczecina. Tak w skrócie można opisać ostatni etap inwestycji Apartamenty Warszewo przy ulicy Kalinowej. O zasadności tych słów będzie można przekonać się na przełomie stycznia i lutego. Zorganizowany zostanie tydzień otwarty, podczas którego zaprezentowane zostanie urządzone już mieszkanie pokazowe. 

– Zapraszamy od poniedziałku 27 stycznia do piątku 31 stycznia w godzinach od 10 do 17 oraz w sobotę 1 lutego od godziny 10 do 16 – zaprasza Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – W tych dniach, na zakup mieszkania, przewidziano promocyjne ceny.

Duża przestrzeń i świetne wyposażenie

Budynek 101 ma bardzo wysoki standard wykończenia. Znalazły się w nim wysokoizolacyjne drzwi oraz okna renomowanego producenta, z których przez bezprogowy system HST wyjdziemy na balkon lub ogród. Infrastruktura ta posiada podwyższone parametry izolacyjności akustycznej oraz termicznej.

Izolacje akustyczne zastosowane zostały nie tylko na klatkach, ale też na ścianach znajdujących się między mieszkaniami, a nawet ściankach wewnątrz każdego z apartamentów. Do wykończenia budynku użyto naturalnych materiałów – drewna, stali nierdzewnej, płytek klinkierowych oraz granitu. 

W budynku 101 Apartamentów Warszewo znalazło się 21 mieszkań o powierzchni od 78 do 115 metrów kwadratowych. W najwyższym punkcie osiągają nawet 3,5 metra wysokości. 

– Mają mnóstwo zalet. Zamontowane w nich są nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące m.in. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie takie znajduje się w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience – mówi Krystian Surmacz.

Jak przystało na XXI wiek w apartamentach znajdziemy inteligentną technologię. System zarządzania mieszkaniem został przygotowany przez renomowaną firmę Fibaro.

– Obsługiwany jest za pomocą specjalnej aplikacji dedykowanej dla smartfona. I tak: jednym przyciskiem możemy zdalnie uruchomić kosiarkę i skosić trawnik, lub też, dzięki systemowi nawadniania, ten trawnik podlać. Aplikacja pozwala nam również sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomić alarm. Jest możliwość dalszej jej rozbudowy – opowiada Surmacz.

Deweloper pomyślał również o kierowcach. Właściciele apartamentów mają do dyspozycji dwa miejsca postojowe. Ci, którym i to nie wystarcza, mogą nabyć kolejne. Każde z miejsc przeznaczonych dla samochodów dostosowane jest do ładowania aut elektrycznych. W halach garażowych znajduje się podgrzewany podjazd, który zapobiegnie zimą oblodzeniu. Bezpieczeństwa samochodów strzeże monitoring.

Otoczenie na piątkę

Apartamenty Warszewo znajdują się w najpiękniejszej, prestiżowej dzielnicy miasta. Położone są niedaleko Puszczy Wkrzańskiej, graniczą z nowym parkiem Warszewo-Podbórz, który w najbliższych kilku miesiącach zostanie jeszcze bardziej rozbudowany. W pobliżu znajdziemy nieuciążliwe sklepy oraz gabinet kosmetyczny. Istnieje też szkoła oraz trwa budowa kolejnej. 

– O inwestycji Apartamenty Warszewo możemy rozmawiać godzinami, gdyż jest naprawdę naszą dumą. Warto przyjść podczas tygodnia otwartego i przekonać się na własne oczy, jak prezentują się te niespotykane lokale. Do państwa dyspozycji będziemy w mieszkaniu nr 14 przy ulicy Kalinowej 37 – podsumowuje przedstawiciel dewelopera. 

 

Prestiż  
Styczeń 2020