Druga edycja Magnolii Biznesu

Profesjonalistki, ekspertki, lokalne patriotki, miłośniczki kultury i nauki, przedsiębiorcze kobiety: poszukiwane! Właśnie trwa plebiscyt Magnolie Biznesu. To już druga edycja projektu, który został objęty patronatem honorowym prezydenta miasta.

Autor

Karolina Wysocka

Ideą plebiscytu jest promowanie szczecińskiego kobiecego biznesu. Projekt ma na celu wskazanie i wyróżnienie osób, które odznaczają się ponadprzeciętną działalnością na rzecz miasta oraz regionu. Magnolie Biznesu organizują właścicielki Kobietowo.pl. Tytuł przyznawany jest w kilku kategoriach: Debiut roku, Ikona biznesu, Z miłości do Szczecina, a także Sztuka, kultura oraz Nauka. Wybranych zostanie pięć laureatek, a oceny dokona profesjonalne jury.  

– Chcemy udowodnić, że kobiety w Szczecinie są zaangażowane i kreatywne. Wpływają na wizerunek Szczecina jako miasta pełnego innowacji, otwartego na nowe, przyjaznego nauce i kulturze – mówią organizatorki konkursu. By wziąć udział we współtworzeniu tegorocznej edycji, wystarczy zaproponować osobę, która powinna zostać uhonorowana tytułem Magnolii Biznesu w wybranej kategorii. Szczegóły na stronie: magnoliebiznesu.pl.

Prestiż  
Styczeń 2020