Olga JAK Sandra Bullock

Trwa piękny sen naszej Miss Polski 2018, czyli Olgi Buławy. W konkursie Miss Universe w Atlancie została wybrana Miss Congeniality, czyli Miss Przyjaźni. Tytułem nagrodziły ją… inne uczestniczki prestiżowego, międzynarodowego konkursu.

Autor

Andrzej Kus

Każde wyróżnienie w wydarzeniu Miss Universe jest wielkim sukcesem. Startuje w nim 90 finalistek konkursów piękności z całego świata. W kategorii Miss Congeniality uczestniczki wybierają spośród siebie najbardziej uśmiechniętą, sympatyczną i koleżeńską dziewczynę.  – Jestem niesamowicie szczęśliwa, że zdobyłam ten tytuł. Zresztą przed konkursem pisałam na Instagramie, by trzymać za mnie kciuki właśnie w zmaganiach o Miss Congeniality. Wysłuchano moje prośby – cieszy się Olga.

Tytuł rzeczywiście kojarzy się niezwykle rozrywkowo. W filmie „Miss Agent” otrzymała go bohaterka grana przez Sandrę Bullock. Nagrodziły ją inne uczestniczki konkursu Miss USA. Olga przyznaje, że miniony rok był dla niej niezwykle intensywny. Wszystko za sprawą obowiązków związanych z tytułem Miss Polski. Starała się udzielać też zawodowo, ale dopiero teraz zamierza wrócić na pełne obroty. Z zawodu jest stewardessą. Pracuje w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Lata na trzech typach samolotów: Boeingu 787 Dreamliner, Bombardierze Q400 i Embraerze.  

Prestiż  
Styczeń 2020