Sztuka splotu

Artystyczna dusza, mnóstwo kolorów i morze włóczki. Karolina „Inu” Grembowska to wulkan kreatywności, który swoje pasje połączył z pracą. Prowadzi sklep Włóczki Inu, organizuje warsztaty tkania makatek i dzieli się swoją wiedzą w mediach społecznościowych. Stworzyła kreatywną markę osobistą, o której z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy. 

Autor

Karolina Wysocka

 – Odkąd pamiętam lubię zaszywać się w swoich kątach i oddawać tworzeniu – wspomina jej założycielka. Studiowała wzornictwo na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym i ukończyła je ze specjalizacją komunikacji wizualnej. Kocha malować, rysować, fotografować, grać na gitarze, a od kilku lat także robić na drutach oraz tkać na krośnie. Te dwie pasje są głównymi punktami jej działalności. – W moim sklepie można znaleźć przede wszystkim rękodzieło, takie jak opaski czy czapki, które robię na drutach według moich pomysłów. Kocham dziergać z grubej włóczki i to z niej głównie powstają moje projekty – tłumaczy Inu. Karolina tworzy też oryginalne makatki, czyli puchate, kolorowe, pełne frędzelków i różnych faktur dekoracje ścienne w stylu boho. 

– W sieci można znaleźć mnie na Instagramie i Youtube pod nazwą Inuinka – zaznacza Karolina. Internauci uwielbiają jej twórczość, co potwierdza ogromna ilość obserwujących profile Inu. – Śledzi mnie kilkadziesiąt tysięcy ludzi z Polski i całego świata. To baza moich klientów oraz ludzi, którzy wspierają na co dzień moją twórczość – dodaje z uśmiechem Karolina.

Prestiż  
Styczeń 2020