Dzień dobry. Panie Doktorze, moim problemem jest uporczywa oponka na brzuchu z którą mimo ćwiczeń nie mogę sobie poradzić. Moja budowa ciała jest typu jabłka, mam szczupłe nogi i ręce, pozostaje jednak uporczywa oponka. Zbliża się sezon postanowień noworocznych i chciałabym poddać się jakiejś terapii, która pomogłaby mi zwalczyć mój problem. Nie wiem jaki zabieg będzie najskuteczniejszy. Proszę o radę eksperta. Pozdrawiam Monika

Pani Moniko, miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa na brzuchu to częste zjawisko. Jednym z najskuteczniejszych zabiegów na tę okolicę jest zabieg Onda. Onda to urządzenie wykorzystujące prądy elektromagnetyczne o wysokich częstotliwościach 2,45GHz ( CoolwavesTM), służące modelowaniu sylwetki. System Onda to urządzenie medyczne służące do leczenia lipodystrofii, cellulitu oraz zwiotczeń skóry w zakresie całego ciała. Urządzenie wyposażone jest w system chłodzenia kontaktowego dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna chroniona przed przegrzaniem. Onda posiada dwie głowice: płytkiego działania, która doskonale ujędrnia skórę i redukuje cellulit oraz głębokiego działania, która redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit. Zabieg wykonuje się przy jednoczesnym użyciu obydwu głowic. W trakcie trwania zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Urządzenie ma za zadanie wywołanie tak zwanego stresu metabolicznego komórek tłuszczowych – adipocytów, które następnie pod wpływem dostarczonej energii zmieniają swoją strukturę chemiczną i w kolejnych procesach ulegają rozpadowi. Dzięki temu podczas już pierwszego zabiegu możemy uzyskać efekt gładszej, bardziej jędrnej skóry i rozpocząć proces usuwania nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Onda cieszy się niezwykłą popularnością wśród naszych pacjentek ze względu na widoczne efekty oraz długotrwałe rezultaty. Warto więc udać się na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne do naszej Kliniki w celu dobrania indywidualnych rozwiązań.

Panie Doktorze, urodziłam dwójkę dzieci. Do tej pory nie miałam czasu dla siebie, ale w końcu postanowiłam to zmienić. Nadmiar zbędnych kilogramów, które zostały po ciążach, wiotka skóra, a także blizna po cesarskim cięciu i rozstępy w okolicy brzucha i na piersiach sprawiły, że nie czuję się już tak kobieco jak kiedyś. Proszę o pomoc i podpowiedź, jakimi zabiegami powinnam się zainteresować. Pozdrawiam, Alicja.

Pani Alicjo, ciąża to piękny czas w życiu każdej kobiety. Jednak nie tylko u Pani pozostawia po sobie widoczne „ślady”. Zbędne kilogramy - to oczywiście dobrze zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Jednak w dzisiejszych czasach możemy wspomagać się urządzeniami, które mają wpływ na modelowanie sylwetki i utratę zbędnych centymetrów. Ostatnio, zabiegiem numer jeden wśród naszych klientek jest Onda, gdzie przy wykorzystaniu mikrofal Coolwaves docieramy selektywnie do nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny. Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, jednocześnie ujędrniamy skórę i redukujemy cellulit. Kolejnym urządzeniem, które cieszy się dużą popularnością jest Endermologia. W naszej Klinice posiadamy zarówno Endermologię Alliance, jak i Cellu M6 Endermolab. Oprócz działania wyszczuplającego i antycellulitowego, urządzenia te mają zastosowanie w przypadku obrzęków czy napięć mięśniowych. Blizna po cesarskim cięciu oraz rozstępy, które również są bliznami możemy zredukować przy użyciu laserów ablacyjnych. W naszej ofercie mamy ich kilka, także zapraszamy na konsultację.

Prestiż  
Styczeń 2020