Mikropunktura – sposób na problemy skórne

Wymyślili ją brazylijscy entuzjaści poszukujący skutecznych metod leczenia defektów skórnych. W Centrum Kosmetologii przy ul. Santockiej tę nowoczesną technikę z powodzeniem stosuje Agnieszka Iwasiuk, specjalistka makijażu permanentnego. 

Autor

Karina Tessar

Metoda ta polega na powierzchniowej, wolnej od krwawienia, biostymulacji naskórka, która pobudza procesy regeneracyjne i tym samym zapewnia poprawę niedoskonałości skóry. – Za pomocą mikropunktury niwelujemy: blizny atroficzne (ubytkowe), np. po trądziku lub ospie, blizny hipertroficzne (przerostowe), keloidy (bliznowce), przebarwienia, odbarwienia, zmarszczki, zwiotczenia, rozstępy i cellulit – wymienia pani Agnieszka. – Opracowując blizny lub zmarszczki, często dołączam dermopunkturę, śródskórną biostymulację. Blizny płaszczyznowe, powstałe wskutek oparzeń i ciężkich urazów, powodują często przykurcze i napięcia, a już jeden zabieg daje niesamowite efekty i ulgę. Czas wykonania mikropunktury jest krótki i waha się od 10 do 30 minut – wyjaśnia.

Gabinet makijażu permanentnego i medycznego Agnieszka Iwasiuk PMU Academy zaprasza na zabiegi wykonywane metodą mikropunktury wszystkich, którzy borykają się z problemami skórnymi. Właścicielka pragnie pomagać kobietom w odzyskaniu pełni kobiecości, dlatego dla Amazonek, kobiet po mastektomii oraz po rozszczepie wargi proponuje zabieg mikropigmentacji estetycznej gratis. 

 

Agnieszka Iwasiuk

Podstawą jej wiedzy zawodowej jest wieloletnia praktyka. Potwierdzeniem specjalizacji są liczne dyplomy ukończenia profesjonalnych szkoleń krajowych i zagranicznych z zakresu makijażu permanentnego, mikropunktury i mikropigmentacji medycznej. W ostatnich dwóch latach była dwukrotnie finalistką Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym. Co roku uczestniczy w konferencjach międzynarodowych, aby doskonalić swój warsztat. Jako szkoleniowiec i trener makijażu permanentnego współpracuje z najlepszymi markami w tej branży.  

 

Prestiż  
Styczeń 2020