Nowoczesna epilacja laserowa Szybciej, bezpieczniej, skuteczniej

Ze względu na nieporównywalne z innymi metodami trwałe efekty zabiegu, epilacja laserem cieszy się ogromną popularnością, w szczególności wśród kobiet. Klinika Zawodny dysponuje coraz nowocześniejszymi laserami, dzięki czemu zabieg jest dużo szybszy i skuteczniejszy w walce z niechcianym owłosieniem. O jego zaletach mówi dr Piotr Zawodny.

Autor

prestiz

Czym jest epilacja laserowa i czy jest to zabieg bezpieczny?

Jest to zabieg polegający na usunięciu zbędnego lub nadmiernego owłosienia za pomocą światła lasera. Tradycyjne metody depilacji mogą być czasochłonne i mało efektywne - epilacja laserowa jest uznana za najbardziej efektywne rozwiązanie. Przy wyborze lasera należy się kierować przede wszystkim przesłanką własnego bezpieczeństwa. W ciągu ostatnich kilku lat na rynku medycyny estetycznej pojawiło się wiele laserów i urządzeń wzorowanych na tych wiodących, lecz daleko im do ich jakości. Zapewnienia nieznanego producenta o ich najlepszych parametrach i możliwościach niestety należy traktować z odpowiednim dystansem. Każdy zabieg to ingerencja w ciało i zdrowie. Jednak kwestia bezpieczeństwa nie sprowadza się tylko do używanej przez dany gabinet technologii, ale także do zaufania, że osoba wykonująca zabieg posiada niezbędne umiejętności, doświadczenie oraz potrafi uniknąć i ewentualnie leczyć możliwe działania uboczne, które zawsze są potencjalnym ryzykiem.

Czy epilacja laserowa może być jeszcze skuteczniejsza i szybsza?

Klinika Zawodny oferuje pacjentom zabiegi epilacji przy użyciu dwóch laserów produkowanych przez wiodące w tym zakresie firmy na świecie. Pierwszym z nich jest laser diodowy Vectus amerykańskiej firmy Palomar-Cynosure. Jego unikalna technologia pomiaru poziomu melaniny w skórze za pomocą dedykowanego urządzenia Skintel gwarantuje maksimum bezpieczeństwa przy jednocześnie najwyższej efektywności zabiegowej na rynku. Jego technologia stanowiła prawdziwy przełom w dziedzinie epilacji laserowej dostępnej na rynku. Wydawałoby się zatem, że epilacja laserowa nie może być już skuteczniejsza, dokładniejsza czy bezpieczniejsza w usuwaniu zbędnego owłosienia. A jednak, w Klinice Zawodny od niedawna można skorzystać z jednego z nielicznych w Polsce lasera Thunder MT, również wiodącej firmy w zakresie laseroterapii Quanta System, który z uwagi na technologię hybrydową (dwa lasery w jednym) stanowi absolutną nowość w kategorii epilacji laserowej. Specjaliści z Kliniki Zawodny potwierdzają, że epilacja laserowa oryginalnym urządzeniem Thunder MT to możliwość uzyskania jeszcze lepszych i szybszych efektów niż przy pomocy wcześniejszych systemów laserowych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Laser Thunder, łączy w sobie wszystkie zalety najlepszych urządzeń na rynku: jest skuteczny, o wiele mniej bolesny, a w odpowiednich rękach bezpieczny dla Pacjenta. Laser Thunder MT pozwala na przeprowadzanie skutecznego, minimalnie bolesnego i bezpiecznego zabiegu. Przy pomocy dwóch różnych długości fali możliwe jest bardzo efektywne usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a cała procedura epilacji, nawet na tak dużych obszarach, jak uda, łydki czy plecy, zajmuje około pół godziny i jest bardzo komfortowa dla pacjenta. Dzięki temu, od momentu swojej premiery zyskuje miano najskuteczniejszego, najmocniejszego i najszybszego lasera na rynku światowym, służącego do epilacji. Aktualnie dysponując dwoma najwyższej klasy laserami o trzech różnych i wzajemnie uzupełniających się długościach fali, Klinika Zawodny nie ustaje w dążeniu do najwyższej efektywności, bezpieczeństwa oraz satysfakcji naszych Pacjentów.

Klinika Zawodny Estetic
ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

tel. 504 948 320, 508 719 262, 508 752 460

2( 135)
luty'20