Z dala od zgiełku

Międzyzdroje warto odwiedzić o każdej porze roku, wcześniej jednak należy znaleźć odpowiednie miejsce. Proponujemy prawdziwą perełkę: Bel Mare Resort. Gustowne apartamenty, park wodny, restauracja, świetna lokalizacja – to atuty tego miejsca. Krzysztof Kraskowski, dyrektor ds. operacyjnych, opowiedział nam o innych zaletach Bel Mare.

Autor

Karolina Wysocka

galeria

Bel Mare Resort spodoba się tym wszystkim, którzy szukają miejsca z klasą, zapewniającego komfort, odpoczynek i jednocześnie świetną zabawę. – Znajduje się w nim 118 apartamentów o różnej kategorii, zaczynając od typu standard, czyli pokoi dwuosobowych, przez suite dla czterech osób, następnie suite lux i premium, które mają dodatkowe udogodnienia, takie jak ekspres do kawy czy bezpośredni dostęp do patio oraz parku wodnego (tylko suite premium), aż do 3apart, składających się z trzech odrębnych pokoi z łazienką i kuchnią. W tych ostatnich można ugościć nawet do dziesięciu osób – mówi Krzysztof Kraskowski. Obiekt posiada wspomniany własny dziedziniec z wyjściem na patio, gdzie w części reakreacyjno-basenowej znajdują się atrakcje wodne oraz plac zabaw dla dzieci. W Bel Mare Resort działa także bar oraz restauracja, która serwuje tradycyjne dania kuchni europejskiej. – Oferujemy śniadania i obiadokolację. Nasze nowoczesne pokoje są wyposażone w aneks kuchenny z pełnym zapleczem. O komfort gości i atmosferę miejsca dba zaś wykwalifikowana obsługa, która mówi również w języku angielskim oraz niemieckim. – Bierzemy udział w programie „hotel przyjazny rodzinie”. Organizujemy też konferencje i imprezy okolicznościowe – dodaje Krzysztof Kraskowski. Bel Mare przychylnie patrzy również na czworonożnych pupilków. Dodatkowe udogodnienie to okolica obiektu.

– Znajdujemy się w sercu miasta – mówi Krzysztof Kraskowski. Plaża jest oddalona o zaledwie 450 metrów, a wszystkie inne atrakcje turystyczne są w zasięgu ręki. Warto też zaznaczyć, że twórcy obiektu planują kolejne udogodnienia.  Bel Mare to przyszłościowa inwestycja.

Dla całej rodziny

Obiekt to świetne miejsce dla dzieci i dorosłych. Wspomniany park wodny cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale to nie wszystko, co ma w ofercie Bel Mare Resort. – W sezonie letnim będziemy posiadać własne plaże, oferujemy nawet pakiety, w których goście mają własne leżaki z rezerwacją miejsc – dodaje pan Krzysztof. W Bel Mare z myślą o najmłodszych są też prowadzone animacje w okresach specjalnych (Wielkanoc, majówka, wakacje), podczas których dziećmi zajmują się wykwalifikowane osoby. Twórcy obiektu szykują również szereg atrakcji. – Jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnego pokoju zabaw, będzie w nim małpi gaj, z różnymi torami przeszkód – mówi Krzysztof Kraskowski. Niedługo dla gości oddane zostanie także boisko do piłki plażowej. Bel Mare poszerza ofertę również dla nieco starszych. – Inwestujemy w strefę saun, masaży. Planujemy po sezonie letnim oddać basen – mówi pan Krzysztof. W ofercie są też różnorodne pakiety wypoczynkowe, które są pełne ciekawych propozycji na każdą porą roku. W najbliższych miesiącach warto przyjrzeć się pakietom wypoczynkowym. – Pomysł spędzenia u nas Świąt Wielkanocnych już cieszy się sporym zainter
esowaniem – przyznaje pan Krzysztof. W przygotowaniu jest również specjalny pakiet dla golfistów. 

 
Bel Mare Resort

e-mail: rezerwacja@hotelbelmare.pl
tel. +48 91 885 89 00

3( 136)
Marzec'20
gajda