Marzec pod znakiem muzyki

W tym miesiącu w Netto Arenie wybuchowa mieszanka muzycznych stylów. Na szczególną uwagę zasługuje pożegnalny koncert Grzegorza Markowskiego, który kończy swoją karierę. W marcu także liryczny Cohen w znakomitej muzycznej obsadzie (m.in. Kukulska, Zawiałow, Lipnicka), a na deser czołówka polskiego hip-hopu – Taco Hemingway i PRO8L3M. 

Autor

Prestiż

6 marca – Perfect

Legenda polskiej sceny rockowej wystąpi w Szczecinie z jubileuszowym koncertem pożegnalnym. Fani mogą liczyć na muzyczne podsumowanie 40 lat kariery, w tym największe hity w wykonaniu zespołu Grzegorza Markowskiego. Jako suport wystąpi szczeciński duet Jackpot. Bilety na koncert wyprzedane.

7 marca – Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Zwyciężczyni programu „Mam Talent” przedstawi 2 artystyczne widowiska: „Królowa Śniegu” (spektakl o godz. 12 polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia, trwa 70 minut bez przerwy) oraz „Piaskowy koncert muzyki filmowej” (godz. 19). Bilety do nabycia na stronie www.arenaszczecin.pl/bilety

21-22 marca – Targi Nieruchomości Home Arena 2020

To już 35 edycja tego cyklicznego wydarzenia. Zainteresowani mogą liczyć na największą prezentację oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości. Impreza jest skierowana do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową oraz wyposażenia wnętrz.

27 marca – Cohen i Kobiety

Trasa koncertowa, która jesienią 2018 roku zelektryzowała polską publiczność, powraca. Cudowne kobiety, wspaniałe artystki, a przede wszystkim gwiazdy kilku pokoleń polskiej wokalistyki. Każda z nich w swój własny
i niepowtarzalny sposób zinterpretowała niezapomniane przeboje Leonarda Cohena, legendarnego kanadyjskiego barda i poety. Na scenie:

Matylda Damięcka
Natalia Kukulska
Anita Lipnicka
Grażyna Łobaszewska
Julia Pietrucha
Barbara Wrońska
Daria Zawiałow 

Bilety do nabycia na stronie www.arenaszczecin.pl/bilety 

28 marca – Taco Hemingway, PRO8L3M, Sokół

W Szczecinie wystąpi niekwestionowana czołówka polskiego hip-hopu. To wyjątkowa okazja do zobaczenia ich tego samego wieczoru na jednej scenie. Dobra zabawa gwarantowana. Bilety na koncert wyprzedane.

Marzec 2020

Przez cały miesiąc Netto Arena zaprasza wszystkich fanów na mecze koszykówki King Wilków Morskich w rozgrywkach Energa Basket Ligi. MIłośników zimowych aktywności ucieszy fakt, że jeszcze do połowy marca działa lodowisko - to ostatnia szansa na łyżwy w tym sezonie! Na siłownię i zajęcia sportowe (m.in. pilates, zumba, joga i zajęcia fitness pod okiem trenera) zaprasza z kolei zlokalizowany w Netto Arenie klub Eurofitness.

 

Prestiż  
Marzec 2020