17 Schodów we własnym domu

Szczeciński cocktail-bar wchodzi na rynek z nowym produktem. To bezalkoholowy mix do przyrządzania koktajli w domu. Poznajcie Poshe.

Autor

Prestiż

17 Schodów słynie z wysublimowanych drinków. Teraz coctail-bar postanowił poszerzyć swoją działalność. Na rynek trafiło właśnie Poshe, czyli mix, który pozwoli Ci poczuć klimat słynnego coctail-baru we własnym domu. Pomysł jest prosty! Wystarczy dodać lód i mix do odpowiedniego alkoholu – dzięki temu powstanie idealny koktajl. 

Poshe to propozycja dla tych, którzy cenią sobie spędzanie czasu w domowym zaciszu lub organizują własną imprezę. Propozycja od 17 Schodów jest na tyle prosta, że teraz każdy, niezależnie od umiejętności, może przygotować wyśmienity drink. Wszystkie mixy przyrządzane są z naturalnych składników i oparte na recepturach używanych w 17 Schodach. Ich butelkowanie odbywa się przed dostawą, co gwarantuje świeżość oraz jakość. 

Na początek do wyboru mamy 5 wariantów: Pornstar Martini, Cosmopolitan, Wspomnienie z Bangkoku, Zielono mi oraz Zombie. Dużym plusem jest dostawa – zamówione produkty trafiają do klienta w niestandardowych godzinach. W tygodniu do 22.30, a w weekendy nawet do północy. Warto dodać, że Poshe wyróżnia się wysoką jakością nie tylko smaku, ale też wyglądu. Estetyczne butelki i grafiki dopełniają całokształt. Więcej informacji znajdziecie na: www.poshedrinks.com, www.facebook.com/poshe.drinks i www.instagram.com/poshe.drinks.

 

 

Prestiż  
Lipiec 2020