Baltic Marina Residence: Luksusowa przystań w Kołobrzegu

W bezpośrednim sąsiedztwie Mariny i Portu Jachtowego powstaje Baltic Marina Residence, pierwszy w Kołobrzegu budynek mieszkalny premium – idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnej przystani z widokiem na morze i latarnię morską.

Autor

prestiz

Baltic Marina Residence to nowy, prestiżowy punkt na mapie Kołobrzegu. Jest idealną propozycją dla tych, którzy cenią luksus oraz wygodę na co dzień i w wakacje. Projekt, przygotowany przez renomowanych architektów, przypomina elegancki i nowoczesny statek pasażerski. Elewacja utrzymana w naturalnych, stonowanych barwach znakomicie współgra z otoczeniem. Warto zwrócić uwagę na lokalizację budynku: do morza, które widać z okien części apartamentów, można dojść krótkim spacerem, vis a vis znajduje się Marina i Port Jachtowy na Wyspie Solnej, a tylko kilometr dzieli od tętniącej życiem Starówki.

Rezydencja składa się z 85 mieszkań usytuowanych na pięciu kondygnacjach. Ostatnie piętro, to luksusowa część wypoczynkowa dostępna wyłącznie dla mieszkańców. Do dyspozycji będą mieli saunę i jacuzzi, a także absolutnie niepowtarzalne widoki, których podziwianie ułatwią specjalnie zaprojektowane tarasy.

Mieszkania o powierzchni od 33 do 104 m2 wyróżnia ponadprzeciętna wysokość, która w przypadku apartamentów na ostatnim piętrze osiąga nawet 2,8 m. Wszystkie są idealnie doświetlone, co zapewniają wysokie okna (2,45 m), i mają wyjście na własny balkon, taras lub bezpośrednio do ogrodu. Dostępne są w standardzie deweloperskim lub za dodatkową opłatą mogą zostać wykończone pod klucz w dwóch stylach: eleganckim i ponadczasowym New Hampton oraz minimalistycznym Modern. Obie opcje obejmują zabudowę kuchenną wraz z AGD oraz łazienkę (bez mebli ruchomych i TV).

Rozwiązania architektoniczne zastosowane w budynku sprawiają, że jest to idealna przestrzeń zarówno dla tych, którzy cenią estetykę, jak i wygodę. Wystarczy wspomnieć o kartach magnetycznych zapewniających dostęp do budynku i części wspólnych, czy też przeszklonych, rozsuwanych drzwiach prowadzących do reprezentacyjnego lobby. Budynek będzie wyposażony w ekskluzywne udogodnienia: recepcję, siłownię z salą fitness, saunę, a także jacuzzi. Wszystko to zachęca do zakupu mieszkań również na cele inwestycyjne. Stosując takie rozwiązanie właściciel może wypoczywać w apartamencie w wybranych przez siebie terminach, a kiedy z niego nie korzysta, wynajmować go turystom. Może też zdecydować się na wynajem długoterminowy.

Do rezydencji można dojechać drogą krajową nr 11 oraz nowo oddaną trasą ekspresową S6, łączącą Kołobrzeg m.in. z lotniskiem w Goleniowie. Bliskość przystanku cichej kolejki marki Bombardier ułatwia transport z lotniska do Baltic Mariny. Całość sprawia, że lokalizacja jest dostępna dla każdego o wiele sprawniej aniżeli jeszcze kilka lat temu i plasuje Kołobrzeg w absolutnej czołówce nadmorskich kurortów w Polsce.

Baltic Marina jest inwestycją dewelopera UMS Investment, a generalnym wykonawcą zostały renomowane firmy budowlane z Warszawy – Soletanche Polska oraz LeanCon. Budynek ma być gotowy w październiku 2021 r.

Baltic Marina Residence
ul. Bałtycka 2
Kołobrzeg

Biuro sprzedaży 
tel.: +48 793 777 700
biuro@ums-balticmarina.pl
www.ums-balticmarina.pl

4( 137)
Lipiec'20