Odpocznij w Górach Izerskich. HOTEL & MEDI-SPA BIAŁY KAMIEŃ

Położony u podnóża Gór Izerskich, w otulinie malowniczej góry, od której wziął swoją nazwę, Hotel Biały Kamień zapewnia zniewalające widoki, ciszę i spokój. Świeradów-Zdrój warto odwiedzić o każdej porze roku. 

Autor

prestiz

galeria

Wiosną, latem i jesienią zachwyca pięknem przyrody, dając do dyspozycji szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad 100-kilometrowy Singltrek, łączący Czechy i Polskę. Zimą staje się kurortem z nowoczesną koleją gondolową, rajem dla sympatyków białego szaleństwa. Hotel Biały Kamień wtapia się w otaczający go krajobraz. Z okien i tarasów hotelu,  a także ogromnych przeszkleń na poziomie basenu i gabinetów SPA można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska, mieć naturę na wyciągnięcie ręki. 

Hotel oferuje 66 pokoi o wysokim standardzie, w tym dwa luksusowe apartamenty klasy VIP. O podniebienia gości dba Restauracja hołdująca ekologicznej kuchni, zgodnie z ideą powrotu do natury. W menu prócz wykwintnych dań równie ważne miejsce zajmuje więc domowy chleb wypiekany w piecu szamotowym, swojskie wędzone wędliny oraz domowej roboty słynny dżem jagodowy z owoców zebranych w izerskich lasach.  

Nowoczesny kompleks SPA & Wellness o powierzchni ponad 1000 m2 zapewnia atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci, zaskakując podejściem do odnowy biologicznej. W ramach zbiegów zabiegów przeciwstarzeniowych oferta została powiększona także o zabiegi Exilis. Jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych na świecie zabiegów, będący alternatywą dla liposukcji oraz liftingu. Dopełnieniem są klasyczne zabiegi kosmetyczne oraz szeroka gama rytuałów na ciało, a także jedyny w Polsce Instytut Anti-Aging WellU, który odwraca bieg zegara biologicznego, zapewniając młodszy wygląd. Nowością w ofercie SPA jest BIO Renew Larens Pro Lift, kompleksowy rytuał dla twarzy z zastosowaniem innowacyjnej maski BIO Renew PRO Tissue Face Mask.

Biały Kamień zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Wyposażenie jest w pełni dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. Najmłodsi mogą korzystać z różnorodnych form rozrywki, m.in. sali zabaw, kącika z grami komputerowymi, programów animacyjnych, bezpiecznego placu zabaw a także różnorodnych udogodnień znajdujących się w strefie Wellness. Polecamy także zabiegi ze Spa Kids oraz przepyszne dania serwowane w hotelowej restauracji.

Goście doceniają jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu, dzięki czemu hotel jest wielokrotnie nagradzany (Certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie, Najlepsze Family & Baby SPA 2018 w Konkursie SPA Prestige Awards, Najlepszy Hotel SPA dla rodzin 2020 w Konkursie Perfect SPA Awards). 

 
HOTEL & MEDI-SPA BIAŁY KAMIEŃ
ul. Leśna 8
Świeradów Zdrój

tel. +48 75 78 17 551, +48 75 78 17 232, +48 75 61 99 860, +48 661 514 115
Fax +48 75 78 17 070 | info@bialykamien.com
www.bialykamien.com

4( 137)
Lipiec'20