Zamieszkaj komfortowo w zgodzie z naturą

Przy ulicy Przestrzennej rozpoczęła się wyczekiwana, prestiżowa inwestycja. CLUBHOUSE to miejsce dla tych, którzy kochają malownicze widoki. Pasjonują się żeglarstwem i zawsze marzyli o tym, by z ekskluzywnego mieszkania udać się wprost do swojego jachtu i popłynąć… do centrum miasta. 

Autor

prestiz

galeria

Inwestycja CLUBHOUSE to apartamenty w pięciokondygnacyjnym kameralnym budynku o bryle przypominającej kształt statku – z dziobem skierowanym ku północy. Położony będzie w niesamowitym miejscu, w pierwszej linii zabudowy Jeziora Dąbie, tuż przy nowoczesnej marinie. 

– Na wysokim parterze znajdziemy część usługową przeznaczoną dla dwóch żeglarskich działalności: Marina Club – zarządcy i właściciela sąsiedniej mariny jachtowej oraz nowa siedziba YKP Szczecin, najstarszego klubu żeglarskiego w Polsce. Pod sufitem klubowej mesy zawiśnie jeden z naszych zabytkowych drewnianych jachtów klasy Star. Mamy też sporo innych elementów dekoracyjnych, które nadadzą temu miejscu wyjątkowy klimat – zapowiada Marcin Raubo z Mariny Developer. – Na wyższych kondygnacjach będą apartamenty o bardzo wysokim standardzie. O potrzebie takich miejsc w naszym mieście świadczy popularność inwestycji. Ledwo wystartowała, a już cieszy się potężnym zainteresowaniem. – Wcale nas to nie dziwi, to będzie jedyne takie miejsce w Szczecinie – przyznaje Krystian Surmacz, przedstawiciel dewelopera. – Znajdzie się przy ulicy Przestrzennej w Dąbiu, zaledwie 7 minut jazdy samochodem od centrum. Mimo że dopiero startujemy z budową mamy już rezerwację na kilka apartamentów, a największy z nich ma ponad 250 metrów kwadratowych. 

CLUBHOUSE nie będzie miejscem wyłącznie dla żeglarzy, którzy wymarzyli sobie, by jacht trzymać w marinie w zasięgu wzroku. Również właściciele samochodów będą mogli liczyć na bezpieczne pozostawienie swojego auta.

 – Przygotujemy bezpieczną, monitorowaną, dwupoziomową halę garażową. Postaraliśmy się o to, by spełnić wymagania najbardziej wymagających mieszkańców – zapowiada inwestor.  – Mieszkańcy będą mieli do swojego indywidualnego użytkowania przygotowane przestronne tarasy, balkony oraz ogródki przydomowe. To z nich każdy będzie miał możliwość podziwiania nietuzinkowej przyrody oraz zacumowanych i przepływających nieopodal jachtów. Powierzchnie balkonów przygotowaliśmy w taki sposób, by stały się integralną częścią spotkań w gronie znajomych oraz rodziny. W budynku zamontowana zostanie cichobieżna nowoczesna winda, a każde z mieszkań przygotowane będzie do montażu klimatyzacji i wykorzystania jego potencjału za pomocą smartfona – dodaje.

Architekci, którzy opracowali projekt ekskluzywnej inwestycji przyznają, że powstanie ona z szacunkiem do otaczającej przyrody. Jest to klucz do tego, by wkomponowała się w przepiękną prawobrzeżną, żeglarską część Szczecina.

– CLUBHOUSE integruje się z naturalną przestrzenia, a nie dostosowuje ją do swoich potrzeb. Jest więc propozycją dla osób ceniących życie w zgodzie z naturą. Także dla rodzin z dziećmi. Unikalna podwójna elewacja: to swoiste przesłony, stalowa powłoka, montowana przed balkonami, którą właściciele mieszkań będą mogli rozsunąć, gdy warunki zewnętrzne, np. zbyt ostre słońce, wiatr czy zacinający deszcz, będą im przeszkadzać. Jak na szczecińskie warunki to rozwiązanie ekstrawaganckie. Nowoczesna technika budynku zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort w różnych porach roku – przyznają Marek Orłowski oraz Marek Szymański.

W drugim etapie inwestycji, powstanie nieopodal nowy budynek, którego częścią będzie istniejący hangar. W tym miejscu znajdzie się wysokiej klasy powierzchnia biurowa. – Mamy nadzieję, że potencjalnie niektórzy z naszych klientów przeniosą tu swoje firmy, to jest projekt, któremu w pełni przyświeca nasza filozofia: mieszkaj, pracuj, żyj w miejscu adekwatnym do swoich potrzeb i aspiracji – podsumowuje inwestor.

 
Marina Developer
4( 137)
Lipiec'20
gajda