Zamieszkaj nad jeziorem Dąbie

Victoria Apartments to wysokiej klasy apartamentowce, które powstają w Dąbiu, nad brzegiem jeziora. Inwestycja wyróżnia się pod wieloma względami. Jednym z nich jest malownicza okolica, która zachęca do relaksu i rekreacji na łonie natury. 

Autor

Karolina Wysocka

Inwestycję Victoria Apartments tworzą 4 budynki. Znajdą się w nich apartamenty i lokale handlowo-usługowe. Metraże apartamentów zaczynają się od 40,47 m² i sięgają 69,87 m². Duże przeszklenia w każdym z apartamentów zapewnią doskonałe nasłonecznienie przez cały rok. Co ważne, deweloper zaplanował w inwestycji rozwiązania przyjazne naturze zapewniające nowoczesność i wygodę. Apartamenty zostaną wzbogacone o system smart gwarantujący m.in. bezpieczeństwo i oszczędność energii. Ponadto, atutem jest również ogrzewanie podłogowe oraz wentylacja hybrydowa. 

Projekt wpisuje się w pobliski krajobraz i doskonale odpowiada filozofii Grupy Deweloperskiej PCG, która stara się swoje projekty tworzyć z myślą o miłośnikach zdrowego trybu życia. Firma angażuje się w pomysły promujące aktywność wśród dzieci i dorosłych, dzięki fundacji PCG GO.  – Pracujemy nad tym, aby nasze inwestycje stały się czymś więcej, niż tylko budynkami – powiedział Piotr Baran, prezes zarządu Grupy Deweloperskiej PCG w jednym z wywiadów dla naszego magazynu. Umiejscowienie Victorii ma wiele zalet. Dąbie to piękna część Szczecina, w której można znaleźć duże przestrzenie otwarte, przyrodę oraz wodę. – Wiemy, że spokój najprościej czerpać z natury – powiedział Piotr Baran. To wszystko sprawia, że inwestycja jest też idealnym miejscem wypadowym do uprawiania różnych aktywności fizycznych.

Lokalizacja tuż nad wodą daje szereg możliwości. To świetna przestrzeń dla rekreacji i sportu. Raj dla wodniaków, fanów jachtingu. Nie od dziś mówi się, że wody Dąbia są nie lada wyzwaniem dla żeglarzy oraz inspiracją dla przyjaciół przyrody. – Jest to miejsce, w którym może zamieszkać miłośnik sportów wodnych, który do brzegu jeziora będzie miał zaledwie 10 metrów, ale również rodzina z dziećmi, młodzi ludzie czy osoby dojrzałe, oczekujące spokoju i bezpieczeństwa – powiedział w wywiadzie prezes zarządu Grupy Deweloperskiej PCG. W południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. Często odbywają się tutaj regaty, imprezy sportowe. Dąbie uwielbiają też wędkarze. W jeziorze występuje wiele różnorodnych gatunków ryb, a według miejscowej legendy wytrwałym w łowieniu pomaga śliczna syrenka. Jezioro to miejsce dla zapalonych obserwatorów flory i fauny. W okolicy wody można podziwiać wiele pięknych roślin oraz niezwykłych ptaków. Dodatkowo, miejsce ma ogromny potencjał, nie tylko ze względu na położenie nad wodą, ale również bliskość zieleni. Można tutaj wybrać się na spacer, wycieczkę rowerową lub pobiegać. Poznać nieznane zakątki Dąbia lub wybrać do centrum Szczecina. To doskonałe miejsce dla odkrywców, fanów długich wędrówek. Miłośnicy mocniejszych wrażeń także znajdą tutaj coś dla siebie. Z pewnością chętnie zdecydują się na loty krajobrazowe samolotem lub balonem, skoki spadochronowe czy paintball. Nie sposób się tutaj nudzić. W pobliżu jest 270 km pieszych szlaków, są również ścieżki rowerowe

To tylko część okolicznych atrakcji, by pokazać jak różnorodne i ciekawe jest miejsce, w którym powstaje inwestycja Grupy PCG. Znajdą tu coś dla siebie zarówno fani intensywnego sportowego wysiłku, jak też przyjemnej rekreacji, łączącej ruch, odpoczynek oraz rozrywkę. Jedno jest pewne – Victoria Apartments to świetna baza wypadowa dla wszelkich aktywności.

 

 
Victoria Apartments

PCG  |  ul. Panieńska 17, Szczecin
tel. 735 200 002  |  email: szczecin@pcg.pl
www.pcg.pl/mieszkania/szczecin-victoria-apartments

4( 137)
Lipiec'20