Magnolie rozdane

Wręczono nagrody Magnolii Biznesu za rok 2019. Tym samym: uhonorowano najbardziej przedsiębiorcze i aktywne kobiety z regionu. Wybór nie był łatwy. Tegoroczna edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie, a szczecinianie podeszli do plebiscytu z dużym zaangażowaniem. 

Autor

Karolina Wysocka

galeria

Zgłoszono kilkadziesiąt niezwykłych kobiet. Wśród nich znalazły się panie, które znane są nie tylko z działalności lokalnej, ale też rozsławienia regionu w kraju. Wiele z nich dotąd pozostawało w cieniu. Dla organizatorek Magnolii Biznesu, Anity Gałek i Niny Kaczmarek, była to bardzo ważna kwestia. 

– Chcemy nagłaśniać informacje o takich kobietach, bo taka jest misja plebiscytu  – podkreślają. 

W tym roku laureatkami zostały: Laura Hołowacz (Ikona Biznesu), Anna Tarnowska (Sztuka i kultura), Anna Jastak-Kaczarewska (Nauka), Monika Kopczyńska (Z miłości do Szczecina) i Aleksandra Medvey-Gruszka (Debiut Roku). Wręczono również nagrody specjalne „She’s Mercedes”, za które odpowiada Mercedes-Benz Mojsiuk. Wyróżnienie otrzymały Wanda Stypułkowska oraz Katarzyna Opiekulska-Sozańska. – Ogromne gratulacje! – mówią z uśmiechem organizatorki plebiscytu i właścicielki Kobietowo.pl.

Warto dodać, że pandemia pokrzyżowała plany odnośnie uroczystej gali, ale projektu nie przerwano. Przekazanie nagród odbyło się online.
– Ogromnie dziękujemy za ciepłe przyjęcie zdalnej odsłony wręczenia nagród Magnolii Biznesu 2019 – zaznaczają organizatorki. Gratulujemy laureatkom i nie możemy doczekać się następnej edycji plebiscytu!

4( 137)
Lipiec'20