Spersonalizowany program dla Ciebie i Twojej wymarzonej sylwetki

Epidemia koronawirusa zatrzymała wiele projektów lub nawet je uniemożliwiła, ale... nie odwołała lata! Słońce, wysoka temperatura, a więc krótkie spodenki, krótkie rękawki, bikini – jeśli któryś z tych słów budzi w Tobie niepokój, mamy program specjalnie dla Ciebie!

Autor

prestiz

W tym roku uruchomiliśmy wyjątkową Akcję Lato – zapraszamy Cię na kompleksowy program modelowania sylwetki. Ty określasz cel, a my sporządzamy dla Ciebie spersonalizowany Plan Zabiegowy – uszyty na Twoją miarę! Specjalista, Twój opiekun, dobiera indywidualnie terapię zabiegów łączonych, ustala harmonogram, suplementację, nawodnienie i przygotowuje zalecenia pozabiegowe. #PlanNaMiarę, bo tak nazywa się nasza wakacyjna akcja, zakłada nie tylko okazyjne, korzystne ceny, ale także specjalną ofertę na usługi dietetyczne – konsultację, zalecenia żywieniowe i stworzenie planu żywieniowego na 2, 3 lub 4 tygodnie – i to w specjalnie przygotowanych ofertach cenowych!

Decydując się zatem na skorzystanie z akcji #PlanNaMiarę masz niepowtarzalną możliwość skorzystania z indywidualne ułożonego programu zabiegowego, połączonego ze spersonalizowaną dietą i opieką dietetyka. W Klinice Zawodny hołdujemy holistycznej koncepcji medycyny estetycznej, to znaczy kompleksowemu podejściu do każdego pacjenta. Zabieg modelujący sylwetkę nie powinien być rozumiany przez pacjenta jako antidotum na tkankę tłuszczową, ale jako katalizator do zmiany, który w połączeniu z aktywnością fizyczną i planem żywieniowym, znacznie przyśpieszy uzyskanie upragnionego efektu.

W Klinice Zawodny odnotowujemy największą skuteczność po zabiegach, które zostały ustalone dla pacjenta w sposób indywidualny – wtedy, gdy mamy możliwość zaproponowania technologii łączonych. Jedną z cech charakterystycznych naszej Kliniki jest różnorodność posiadanych urządzeń – ale charakterystyczną nie tylko dlatego, że możesz wykonać u nas zabieg laseroterapii, HIFU, krioterapię, zabiegi radiofrekwencji, termoliftingu, endermologii, karboksyterapii i wielu innych, ale dlatego, że potrafimy doskonale się nimi posługiwać oraz układać je w kompleksowe plany terapii łączonych.

Nowości pojawiają się u nas nieustannie: urządzenie Onda, laser Thunder MT, laser Cutera Excel V+, kriolipoliza Clatuu Alpha, aż wreszcie najświeższy Storz D-Actor wykorzystujący technologię fali akustycznej. W Klinice Zawodny wiemy jednak, że te nazwy mogą być niejasne dla naszych pacjentów, a tym bardziej dla osób, które przychodzą do Kliniki po raz pierwszy. Dlatego zawsze podkreślamy istotne znaczenie, jakie pełni konsultacja ze specjalistą. Taki jest właśnie pierwszy krok w naszym #PlanieNaMiarę - przychodzisz na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, na której określasz, jaki efekt chcesz uzyskać, jakie są Twoje możliwości, stan zdrowia, a nasz specjalista tworzy dla Ciebie spersonalizowany program działania i - jeśli chcesz - zapisuje Cię także do naszego dietetyka.

Zatem – jeśli marzy Ci się zmiana rozmiaru lub sylwetka na lato, chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu, w szczególności tego zlokalizowanego miejscowo na brzuchu, boczkach, udach, ramionach albo pragniesz uporać się z wiotką skórą czy cellulitem, a nawet – jeśli pragniesz zredukować tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrnić wybrane obszary - to jest akcja dla Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to określić swój cel i zapisać się na darmową konsultację z hasłem #PlanNaMiarę - resztą zajmują się nasi specjaliści. Indywidualny Plan Zabiegowy opiera się na zabiegach wykorzystujących różne technologie, a ceny programu są dopasowane na każdą kieszeń pacjenta. Uczestnicy akcji uzyskują również specjalną ofertę na usługi dietetyczne.

Jeśli interesuje Cię nasz #PlanNaMiarę, zapraszamy na pierwszą konsultację - możesz zapisać się telefonicznie bądź przez Facebook czy Instagram (@klinikazawodny). Zapraszamy także do śledzenia naszej akcji krok po kroku z jedną z uczestniczek - wraz z naszą Pacjentką poprowadzimy Cię przez naszą wakacyjną akcję krok po kroku. Wideo-relacja dostępna jest na naszych profilach: Facebook, Instagram, YouTube - do zobaczenia!

4( 137)
Lipiec'20