Wyjątkowy zabieg, piękne ciało

Medycyna estetyczna na bieżąco weryfikuje potrzeby pacjentów. Ze względu na szybki tryb życia i ciągły brak czasu, poszukujemy jak najmniej inwazyjnych i jak najbardziej bezpiecznych zabiegów,  do tego nie wymagających rekonwalescencji, z możliwością ich  wykonania o każdej porze roku. Urządzeniem , które spełnia te warunki jest Ultraformer III.

Autor

Aneta Dolega

Oparty na technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), pozwala dokonać nieinwazyjnego liftingu, odmłodzenia i poprawy jędrności tkanek oraz napięcia skóry. – Zabieg z użyciem tego urządzenia pozwala osiągnąć spektakularne efekty na niemal całym ciele  – zachwala dr Kamila Stachura, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. – Jest nieinwazyjny i daje możliwość natychmiastowego powrotu do codziennej rutyny i z powodzeniem można go wykonać bez względu na porę roku – dodaje.

Ultraformer świetnie się sprawdza przed  lub w trakcie lata, gdyż ładnie wysmukla i ujędrnia te części ciała, które w czasie ciepłych miesięcy chętnie odsłaniamy.  –  Do najczęściej poddawanych zabiegowi obszarów ciała  przy pomocy tego urządzenia należą brzuch oraz boki. W obszarach tych likwidujemy nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawiamy napięcie skóry – wymienia Dr Stachura.  – Bardzo popularne są również uda i pośladki gdzie skupiamy się na rezultacie szczupłych i gładkich nóg oraz jędrnych pośladków. W przypadku ramion ujędrniamy wiotkie tkanki, a w okolicy kolan i łydek likwidujemy nadmiar tkanki tłuszczowej i luźną skórę nad kolanami, a także wysmuklamy łydki. 

Zabieg Ultraformer III jest bezpieczny dla naszego zdrowia, ale wykonywany powinien być wyłącznie przez doświadczonych oraz gruntowanie przeszkolonych w tym kierunku lekarzy – W naszym gabinecie dbamy o to by pacjent czuł się dobrze i komfortowo. Każdy zabieg odbywa się w przyjemnej atmosferze i przy wzmożonych środkach bezpieczeństwa – dodaje z uśmiechem dr Stachura.

 

Klinika dr Stachura
ul. Jagiellońska 87
Szczecin

tel. 535 350 055    |  www.klinikadrstachura.pl  

4( 137)
Lipiec'20