Horoskop 2021

Jaki będzie rok 2021? My już wiemy! I dzielimy się tą wiedzą z Wami, drodzy Czytelnicy. Chcąc wiedzieć jakie są prognozy na przyszły rok zwróciliśmy się z ankietą do lokalnych ekspertów w tej branży m.in. Kulawej Honoraty – szeptuchy z bagien koło Cedyni, wróża Kazika – mieszkającego w bunkrach pozostałych po Wale Pomorskim niedaleko Wałcza, i jasnowidzącej o pseudonimie Masacra (wcześniej znanej okulistki). Na podstawie ich przepowiedni przygotowaliśmy nasz horoskop. Zapraszamy do lektury!

Autor

prestiz

BARAN: 21 marca - 19 kwietnia

To będzie bardzo udany rok. Wypłatę będziesz wywozić z zakładu pracy taczką, taka może być inflacja. Postępuj zgodnie z charakterem swojego znaku. Bądź uparty, nie sugeruj się przysłowiem, że mądry ustępuje. Spróbuj przebić głową mur. Tylko najpierw obejrzyj z czego on jest. Nie daj sobie w kaszę dmuchać. Zwłaszcza, że to zalecana dla Ciebie potrawa. Podniesie potencję i wyostrzy wzrok. Przede wszystkim gryczana z omastą. Dla wegetarian z tofu (tfu!). I nie baw się w politykę. Bo jeszcze uwierzysz w jakieś pierdoły i dołączysz do stada baranów, które ślepo podążają za jakimś Wodzem.

BYK: 20 kwietnia - 22 maja

To będzie dla Ciebie wyjątkowy rok. Tylko głupio nie szarżuj mając przed oczami kawał jakiejś płachty. Bądź bardziej jak byczek Fernando niż jak Robert de Niro w filmie „Wściekły byk”. Pisz wiersze, o czymkolwiek, np. o miłości do zmywania naczyń, albo poemat o obieraniu ziemniaków. To będzie Cię wprowadzać w dobry nastrój. Jeżeli poezja nie pomoże wspomagaj się węgierskim winem marki „Bycza krew”. Nie patrz zbyt często spod byka, bo ludzie teraz nerwowi i łatwo za to dostać po twarzy. Unikaj kaszanki, bo będzie Cię po niej roznosić. Dla wegetarian polecane buraki i czerwona fasola. Nie wiadomo dlaczego, ale gwiazdy tak sugerują.

BLIŹNIĘTA: 23 maja - 21 czerwca

To będzie dla Ciebie niesamowity rok. Tylko próbuj robić pewne rzeczy podwójnie np. nie idź na tradycyjne jedno piwo, tylko na dwa. Przebadaj wszystkie podwójne części ciała (dobrze wiedzieć czy wszystko jest na swoim miejscu i czy jak spałeś po pijaku na ławce w Parku Kasprowicza ktoś nie wyciął Ci np. jednej nerki). Jeżeli do drzwi ktoś zadzwoni dwa razy, to nie otwieraj. Bo to może być listonosz, ale także kontroler, który chce sprawdzić czy masz zarejestrowany telewizor. Polecana potrawa – dla jaroszy dwa grzyby w barszcz, dla mięsożernych dwa paszteciki w barszcz.

RAK: 22 czerwca - 22 lipca

O, to będzie super rok. Ale unikaj słońca, bo w tym roku opalenizna będzie passe. To znak dobrobytu i pomyślności. Na opalonych będzie polować skarbówka. Bo według tajnych instrukcji kontrolowani nie będą bladzi – to znak, że w czasie pandemii głodowali i biedowali. Opaleni zarabiali kokosy i korzystali ze słońca gdzieś na jakichś Malediwach czy innych Karaibach spijając drinki z kolorowymi parasolkami. Zalecane potrawy – jak Cię stać, to homary. Jak nie, to ziemniaki z ogniska.

LEW: 23 lipca - 23 sierpnia

To będzie niesamowity rok. Czeka Cię podróż w tropiki. Czyli na przełomie lipca i sierpnia trafisz do Międzyzdrojów, albo Mielna. Zaryczysz nie raz jak zobaczysz ceny. Wcześniej wybierz się do dentysty, żeby po otwarciu paszczy świat nie zobaczył braków w uzębieniu. Hodujcie czupryny żeby było czym zarzucać na molo. Lwice zaś będą miały bardzo udane polowania, szczególnie na przecenach, Black Friday-ach, i innych wyprzedażach. Zaatakują błyskawicznie i nie dadzą sobie wydrzeć zdobyczy. Zalecane potrawy – krwiste steki. Dla wegetarian – szaszłyk z soi.

PANNA: 24 sierpnia - 22 września

Genialny rok. Osobnicy i osobniczki spod tego znaku są zazwyczaj delikatni, wrażliwi, romantyczni. W tym roku powinni jednak zmężnieć, zhardzieć. Najlepiej wstąpić do Wojsk Obrony Terytorialnej Kraju, albo zacząć ćwiczyć walki w klatkach (na początek mogą być na klatce schodowej z sąsiadami), aby po kilku przegranych zostać komentatorem politycznym w pewnej TV. Można też rzucić się w twardy show biznes i założyć kapelę disco polo. Sugerowane przeboje, to „Kalesony w opony ha, ha, ha, ha”, „Bokserki z panterki, ojjojojo”, albo „Jestem unijnym miękiszonem i noszę czapkę z pomponem, lalallala”, aby po zakończeniu szybkiej kariery także zostać komentatorem politycznym pewnej stacji TV.

WAGA: 23 września - 22 październik

Świetny rok dla Wag. Posiadacze tego znaku będą piękni, zdrowi i bogaci. Muszą tylko zachować właściwy tryb odżywiania (kawior i szampan) oraz życia -zgodny z naturą minimalny wysiłek fizyczny(tylko sprawdzanie jak rośnie stan konta bankowego). Niewykluczona wielka kariera aktorska – może nawet jakiś epizod w „M jak miłość”? 

SKORPION: 23 października - 21 listopada

Bardzo dobra passa w tym roku. Na ataki odpowiadaj tak jak zwykle – bolesnym ukłuciem, albo wciśnij komuś jakąś szpilę. I nie bierz jeńców. Unikajcie np. udziału w głupkowatych reality show, bo choć tam lubią jadowitych i ostrych zawodników, zrobią z Was „inteligentnych inaczej”. Zostaniecie wyśmiani i w dodatku z ciałem pokrytym tatuażami, bo tylko tacy „wydziarani” osobnicy dostają się do tych programów. Polecana potrawa – żurek, dla jaroszy – w każdej postaci ogórek.

STRZELEC: 22 listopada - 21 grudnia

Czeka Cię fantastyczne 12 miesięcy. Tylko uważaj, żebyś w tym roku czegoś przypadkowo nie strzelił (tzw. gola, byka, faux pas, wtopy, focha), albo żeby Ciebie nie odstrzelono (z czegoś) lub żeby Cię nie wystrzelono (gdzieś)l. Uważaj na zdrowie – na wszelkie dolegliwości strzel sobie „setę”.

KOZIOROŻEC: 22 grudnia - 19 stycznia

Extra rok. Dużo ruchu na świeżym powietrzu – wędrówek po górach i skoków na pochyłe drzewo (coś tam z kozy ten znak przecież ma). Ale zachowaj czujność, rozglądaj się dokoła, nie ufaj byle komu, żeby pod koniec roku nie okazało się że jesteś kozłem ofiarnym albo rogaczem. Częściej sięgaj po galaretkę owocową z bitą śmietaną. Unikaj dań z rogacizny.

WODNIK: 20 stycznia - 18 lutego

Bardzo dobry rok. Czeka na Ciebie sporo pieniędzy – do wydania. Najważniejsze pić dużo wody gazowanej (niegazowaną, to każdy ma w kranie) i dużo zapijać wodą (to też zdrowo
i rano mniejszy kac). Nie przesadzaj z owocami morza, zwłaszcza bałtyckiego. Dlatego unikaj nadmorskich smażalni ryb. Unikaj także alkoholu w nadmiernych ilościach, aby tzw. życzliwi nie przypięli Ci łatki Wódnik. Polecane potrawy – soki z kiszonej kapusty i kiszonych ogórków. 

RYBY: 19 lutego - 19 marca 

Znakomity rok. Tylko daj sobie spokój z rybami. Choć podobno zdrowe, to jak pokazują ceny w sklepach, drogie jak cholera. Nie daj się zwieść na byle tzw. błysk, czy fajną przynętę. Bo potem ktoś Cię będzie miał na haczyku. Szczególnie mocno dbajcie o włosy na czaszce i skórę twarzy. Wiadomo – ryba psuje się od głowy. Pamiętaj – złota rybka rzadko się zdarzy. Ale i ona ma ości, które mogą Ci stanąć w gardle. Sprawdź ją też dokładnie – czy to nie jest czasem zakamuflowana pirania. 

 
8( 141)
Grudzień'20