Jak zadbać o siebie? Regeneracja nad morzem

„Dbaj o siebie! Bądź zdrów!” – Takim zdaniem kończy się dzisiaj niemal każda rozmowa. Ograniczamy ryzyko, zostajemy w domu i przeorganizowujemy nasze życie, żeby bezpiecznie przetrwać ten trudny czas. Jednak taki przewrót sprawia, że gubimy nasz wewnętrzny rytm i wpadamy w melancholijny nastrój. Marzymy o zmianie miejsca, wyrwaniu się z rutyny. Warto więc zadbać o siebie praktykując dobroczynne domowe rytuały i zaplanować już dzisiaj wczesnowiosenny wyjazd nad morze.

 

Autor

prestiz

galeria

O tym, jak zadbać o siebie, można przeczytać w poradnikach. Wiele osób wspomina chociażby o domowej pielęgnacji czy regularnych ćwiczeniach. Adrian, SPA manager i masażysta z Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, poleca zestaw codziennych ćwiczeń rozluźniających odcinek lędźwiowo-krzyżowy – tutaj bowiem gromadzą się napięcia i konsekwencje siedzącego trybu życia. Takie ćwiczenia powinny składać się z etapu rozluźniania, rozciągania i wzmacniania, aby przyniosły efekty. Najlepiej, aby zostały one ugruntowane profesjonalnym masażem, który nie tylko relaksuje. Masaż poprawia elastyczność mięśni, zwiększa tempo przemiany materii, odżywia skórę. Jeżeli w domu nie masz jak z niego skorzystać, zaplanuj na wiosnę choć krótki urlop w hotelu ze spa, gdzie oderwiesz się od codzienności i dasz sobie czas na regenerację. Nie musisz wyjeżdżać daleko – ważna jest zmiana miejsca i komfort jaki lubisz. 

W Międzyzdrojach możesz korzystać z dobroczynnego morskiego powietrza, relaksującej atmosfery długiej, piaszczystej plaży i gęstych lasów Wolińskiego Parku Narodowego. Jeżeli zatrzymasz się w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje będziesz mieć więcej możliwości na regenerację: dwie sauny fińskie, basen wewnętrzny, salon masażu z profesjonalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi i masażami – również dla dzieci od 8 roku życia. Każdy pokój ma własny balkon i widok na morze, więc szum morza będzie Cię usypiał i budził o poranku. Hotelowe śniadania dodadzą Ci energii na cały dzień, a jak będziesz mieć ochotę na coś słodkiego i dobrą kawę – skoczysz do hotelowej Cafe Vienna. Wieczorem w przeszklonej restauracji On-Deck zjesz pyszną kolację, obserwując falujące morze i międzyzdrojskie molo. 

Dobre jedzenie i codzienne spacery, to kolejne z domowych sposobów na zimową chandrę. Dorzuć do tego jeszcze praktykowanie wdzięczności i … uśmiechaj się! Na przekór wszystkiemu. I planuj czas dla siebie w 2021 r. 

W Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje możesz zarezerwować pokój z możliwością darmowej anulacji nawet do 24 godzin przed przyjazdem. Masz też możliwość wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania. Do końca stycznia trwa promocja -30% na pobyty do końca kwietnia 2021 r. Sprawdź na www.viennahouse.com.

VIENNA HOUSE AMBER BALTIC MIEDZYZDROJE
Promenada Gwiazd 1
Miedzyzdroje,
1( 142)
Styczeń'21