Zamieszkaj z przyjemnością

Otoczony wodą i zielenią, a także dobrze skomunikowany i zapewniający swobodny dostęp do wszystkich zalet szczecińskiej aglomeracji – taki jest CLUBHOUSE, flagowa inwestycja Mariny Developer.

Autor

Karina Tessar

galeria

Z nowym rokiem budowa weszła w bardzo zaawansowany etap konstrukcyjny. Stawiane są ściany pierwszego piętra i już za moment będzie można obejrzeć widok z okna mieszkań – a jest na co popatrzeć. Lokalizacja w pierwszej linii zabudowy nad jeziorem Dąbie daje możliwość podziwiania bujnej przyrody i zacumowanych w marinie jachtów. 

Po pierwsze funkcjonalność

Można mieszkać w pięknym miejscu, ale liczy się także, a nawet przede wszystkim, wygoda. Przyjrzeliśmy się jednemu z mieszkań na trzecim piętrze. Centrum życia stanowi tu przestronny salon z dużym balkonem (ponad 25 m²!) i oknami wychodzącymi na wschód. Jest to miejsce świetnie przystosowane do spotkań towarzyskich i aktywności w gronie znajomych. Łazienka zapewni komfort domowego SPA, a ergonomiczna kuchnia łatwy dostęp do wszystkiego, co powinno być pod ręką. Uwagę zwracają też przesuwne okna w przestronnym 58 metrowym salonie oraz funkcjonalnej 25 metrowej sypialni. Deweloper zastosował również przesuwne balustrady na balkonie, dzięki którym będziemy mieli możliwość osłonięcia się od słońca, deszczu czy wiatru. Wszystkie mieszkania przygotowane są do montażu klimatyzacji i wykorzystania ich potencjału przy pomocy smartfona. Standard wykończenia będzie bardzo wysoki, a wykorzystanie dużych przeszkleń w pomieszczeniach zapewni wystarczającą ilość światła o każdej porze dnia i pozwoli na delektowanie się krajobrazem sąsiedniej mariny.  

Maksimum korzyści

W opisanym budynku znajduje się 2-poziomowa hala garażowa, a na parterze znajdą się 3 lokale użytkowe. 2 z nich są już zajęte – mają w nich siedzibę Yacht Klub Polski Szczecin i Marina Club. Całe kameralne osiedle CLUBHOUSE nie bez powodu nazywane jest przystanią luksusu. Wyjątkowo zielona okolica i bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Dąbie oraz mariny sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi. Lokalizacja przy ulicy Przestrzennej w Szczecinie zapewnia świetną komunikację z centrum miasta, a za bezpieczeństwo odpowiada system monitoringu. Miejsce to wyróżnia odseparowanie od zgiełku miasta przy zachowaniu wygodnego dostępu do wszelkich usług i instytucji. Dla wszystkich świadomych swoich potrzeb i ceniących piękno będzie to wygodne miejsce do życia.

Marina Developer
1( 142)
Styczeń'21