LuxMedica się rozwija

Znajdujące się na Mierzynie Centrum Medyczne Luxmedica działa na medycznym rynku od blisko ośmiu lat. Główna działalność skupiona jest na usługach z zakresu rehabilitacji, zarówno stacjonarnej jak i domowej, ale również na konsultacjach lekarzy specjalistów. 

Autor

prestiz

Konsultacje obejmują: ortopedię, w tym ortopedię dziecięcą, wspomnianą rehabilitację, urologię, ginekologie, kardiologię, neurologię, neurochirurgię, laryngologię, choroby zakaźne oraz badania USG. LuxMedica to także jedyna w Szczecinie i jedna z niewielu placówek w Polsce, w której uzyskać można profesjonalną pomoc lekarską w leczeniu boreliozy metodą ILADS – począwszy od diagnozy, poprzez ustalenie planu leczenia, po stałą opiekę.

Od początku działalności Centrum Medyczne postawiło na rozwój i doskonalenie swoich usług.
Na początku był to niewielki ośrodek rehabilitacyjny (300m2), w którym pracowało troje fizjoterapeutów. Aktualnie na powierzchni ponad 1000 m2 pracuje 30 fizjoterapeutów i kilkudziesięciu lekarzy specjalistów. W placówce można skorzystać z rehabilitacji osób dorosłych oraz dzieci, zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie.

Dodatkowo w ramach grupy LuxMedica, zostało otwarte Przedszkole Terapeutyczne „Siódme Niebo” przeznaczone dla dzieci niepełnosprawnych. Jego celem jest stworzenie optymalnych warunków do nauki i rozwoju dzieci ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnościami sprzężonymi. Oprócz tego uruchomiono Dzienny Dom Opieki Bezpieczna Przystań, czyli ośrodek wsparcia przeznaczony dla osób, które ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność wymagają opieki i pomocy w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych.

Najmłodszą, bo uruchomioną w listopadzie 2020 r., ale z drugiej strony najbardziej rozwojową marką związaną z grupą Luxmedica, a z którą jej właściciele wiążą największe nadzieje, jest Luxmedica Face and Body Beauty, w skrócie Luxmedica Beauty – miejsce gdzie nowoczesność łączy się z profesjonalizmem i pasją. Salon oferuje zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na najwyższym poziomie, a jego filozofią piękna jest holistyczne podejście do każdego klienta. 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. 

 
Centrum Medyczne LuxMedica
Welecka 1A
Mierzyn

tel. 91 48 48 404

e-mail: rejestracja@luxmedica.pl 

www.luxmedica.pl

1( 142)
Styczeń'21