Pięć gotowych postanowień noworocznych

Rok 2021 wszyscy przywitali z westchnieniem ulgi, ale również z nadzieją, że będzie to lepszy i radośniejszy rok, a także, że tym razem będziemy mieli swobodną i nieobarczoną ograniczeniami przestrzeń do realizowania swoich planów. W Klinice Zawodny wiemy doskonale, że styczeń to okres realizacji noworocznych postanowień. Czy i Ty w 2021 roku chcesz zrobić coś dla siebie, ale nie wiesz jeszcze co? Pomożemy ci w tym. Oto lista pięciu najpopularniejszych zabiegów – nie tylko w styczniu – dostępnych w Klinice Zawodny, które dobraliśmy pod twoje noworoczne potrzeby.

 

Autor

prestiz

POSTANOWIENIE NUMER 1

„W tym roku zrzucę brzuszek i pozbędę się boczków”

Mamy świetną wiadomość! Jedno i drugie jest w zasięgu twojej ręki. Takie sformułowanie to dla specjalistów Kliniki pełen plan, ponieważ w akcji #PlanNaMiarę wystarczy, że wskażesz cel działania, a specjalista przygotuje dla ciebie indywidualny program zabiegowy modelowania sylwetki, który pozwoli ci uzyskać wymarzone kształty za pomocą uzupełniających się technologii. Ponieważ w Klinice posiadamy kilkanaście urządzeń modelujących sylwetkę i redukujących tkankę tłuszczową oraz wiemy, jakie efekty i w jakim tempie można z ich pomocą uzyskać, zaplanujemy dla ciebie najbardziej odpowiedni program zabiegowy – skrojony na twoją miarę. Zakres technologii zaczyna się od fal radiowych, poprzez ultradźwięki, falę akustyczną, endermologię, karboksyterapię, a kończy się na mikrofalach Coolwaves znanych z okrytego sławą i zasypanego nagrodami urządzenia Onda. Pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest jednym z najpowszechniejszych postanowień noworocznych. We współpracy z naszymi lekarzami, kosmetologami oraz dietetykiem – będzie to postanowienie łatwe do zrealizowania.

POSTANOWIENIE NUMER 2

„W tym roku wykonam laserową plastykę powiek”

Zmagasz się z opadającą na oczy, wiotką skórą powiek? Taki defekt może nawet powodować ograniczenie pola widzenia, a rozwiązaniem tego problemu jest zabieg blefaroplastyki. Daje on zatem efekt estetyczny i medyczny. Laserowa plastyka powiek to jeden z najpopularniejszych zabiegów w Klinice Zawodny, a jego efekty widoczne są już po przeprowadzeniu jednej procedury i rezultatem tym można się cieszyć przez kilka, a nawet kilkanaście lat. Ponadto wykonywana w Klinice laserowa plastyka powiek, od tradycyjnej metody różni się tym, że jest to zabieg bezkrwawy. Do tego blizna jest mniejsza i mniej widoczna, a tkanki szybciej się goją, co znacznie skraca okres rekonwalescencji. Blefaroplastyka optycznie „otwiera oczy”, poprawia pole widzenia i odmładza wygląd – nawet o kilkanaście lat! Jest to zatem jeden z tych zabiegów, który warto wykonać w ramach noworocznego postanowienia. 

POSTANOWIENIE NUMER 3

„W tym roku wreszcie pozbędę się tatuażu, na który nie mogę już patrzeć”

W Klinice Zawodny znajdują się dwa lasery pikosekundowe amerykańskich firm Cutera i Cynosure, które są liderami laseroterapii. Te dwa potężne lasery to innowacyjne urządzenia, które z taką samą łatwością pozbędą się ze skóry tatuaży czarnych i kolorowych, świeżych i starych. Najnowszej generacji lasery pikosekundowe – Enlighten i PicoSure – różnią się od laserów typu Q-switch nie tylko większą skutecznością, ale także większym bezpieczeństwem zabiegu. Użycie lasera Enlighten lub PicoSure wymaga mniejszej liczby powtórzeń zabiegu niż w przypadku laserów poprzedniej generacji. Ponadto posiadają najkrótszy impuls, mierzony w pikosekundzie, który sprawia, że podczas zabiegu nie dochodzi do termicznego podgrzania tkanek, a co za tym idzie – także do podgrzania barwnika, który w niektórych przypadkach może powodować toksyczne reakcje i powikłania. Zabieg laserowego usuwania tatuażu w naszej Klinice to możliwość pozbycia się go całkowicie.

POSTANOWIENIE NUMER 4 

„W tym roku zrobię coś z chomiczkami i podwójnym podbródkiem”

Zmorą wielu kobiet są tak zwane „chomiczki”, czyli wiotka skóra policzków wychodząca poza linię żuchwy. Nie każda z nich wie, że medycyna estetyczna potrafi temu zaradzić, a upragniony efekt uzyskuje się już po jednym zabiegu. Na redukcję podwójnego podbródka pozwala zabieg liposukcji, czyli manualnego odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej, zaś zastosowanie specjalistycznych nici chirurgicznych podkreśla i eksponuje linię żuchwy. Zabieg niezwykle odmładza, poprawia wygląd i wyszczupla twarz. Uzyskany efekt z pewnością będzie bardzo satysfakcjonujący, dlatego polecamy ten zabieg w ramach postanowień noworocznych. 

 

POSTANOWIENIE NUMER 5

„W tym roku pozbędę się rumienia i popękanych naczynek”

Do takich postanowień mamy agenta od zadań specjalnych – laser Cutera Excel V+. Jest to najlepsze urządzenie w medycynie estetynej do pozbywania się problemów związanych z naczyniami krwionośnymi. W portfolio Excel V+ znajduje się likwidacja popękanych naczynek, zarówno na twarzy, jak i ciele, teleangiektazji, rumienia naczyniowego, naczyniaków i innych zmian o tym podłożu. Wzmożone zaczerwienienie twarzy, któremu często towarzyszą takie czynniki jak: zmiany temperatury otoczenia, wysiłek fizyczny, niektóre napoje i potrawy - również stanowi wskazanie do leczenia laserem Excel V+. Głowica Coolview pomoże także pozbyć się popękanych naczynek z nóg.

W Klinice Zawodny jesteśmy zdania, że najlepsze postanowienia noworoczne to te, które można skutecznie zrealizować – i to w tym samym roku, w którym zostały sformułowane. Ponieważ tworzenie konkretnych celów jest lepsze od tych niekonkretnych, polecamy nie tylko plan na „zrobienie czegoś dla siebie”, ale także plan na określone zmiany. Początek roku to dobry czas na przyjrzenie się temu, co nam służyło, a co nie. Jeśli w zeszłym roku czułeś niezadowolenie na przykład z powodu tatuażu lub narzekałeś na wygląd – w tym roku przekuj to na działanie. Przekonało Cię to, ale chcesz wykonać inny zabieg, niż te powyżej? Również zapraszamy.

Klinika Zawodny Estetic
ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

tel. 504 948 320, 508 719 262, 508 752 460

1( 142)
Styczeń'21
gajda