Mieszkanie z widokiem

Położona przy ul. Przestrzennej flagowa inwestycja Mariny Developer – CLUBHOUSE – łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością pomieszczeń, a do tego zapewnia jedne z ładniejszych widoków, na jakie można liczyć w Szczecinie. 

Autor

Karina Tessar

galeria

Przyjrzeliśmy się trzypokojowemu mieszkaniu na III piętrze. Nieruchomość o metrażu 70 m2 zachwyca układem salonu i niemal 30-metrowym balkonem. Wrażenie dużej otwartej przestrzeni wynika nie tylko z połączenia pokoju dziennego z aneksem kuchennym, co pozwala na uzyskanie niemal 20 m2 powierzchni, ale przede wszystkim z zastosowania przestronnych, panoramicznych przeszkleń i skierowania uwagi na taras. To będzie centrum życia nowych właścicieli. W mieszkaniu można zauważyć wyraźny podział na strefę dzienną i nocną, co świetnie odpowiada potrzebom użytkowników. Urządzono w nim 2 sypialnie, łazienkę, toaletę i pomieszczenie gospodarcze, bez którego żadne mieszkanie nie może być w pełni funkcjonalne. – Już na etapie projektu podział funkcyjny był dla nas niezmiernie istotny – tłumaczy Krystian Surmacz, dyrektor ds. sprzedaży Marina Developer. – CLUBHOUSE jest kameralnym budynkiem, w którym znajduje się zaledwie 40 mieszkań, co pozwoli stworzyć małą, zintegrowaną społeczność – dodaje.

Z tak urządzonych mieszkań warto się rozejrzeć. Zapewniają niezapomniane widoki na lotnisko w Dąbiu i Puszczę Bukową, a z drugiej strony na uroki Jeziora Dąbie i zlokalizowanej tuż obok mariny, której Marina Club jest zarządcą. To doskonała okazja dla miłośników sportów wodnych, by w miejscu zamieszkania móc realnie odczuwać żeglarską tożsamość miasta, cumować własny jacht i korzystać z niego w każdej wolnej chwili. Duże tarasy umożliwiają cieszenie się bliskością i pięknem otoczenia, a jednocześnie oryginalny system podwójnej przesuwnej fasady pozwala odgrodzić się od niesprzyjających warunków atmosferycznych. Co ważne, bliskość natury nie oznacza wcale mieszkania na peryferiach Szczecina. Dojazd od centrum zajmuje zaledwie 7 minut. Wszystko to stwarza wyjątkowo komfortowe warunki do zamieszkania i wypoczynku.

 

Marina Developer
2( 143)
luty'21