Pewny zysk w niepewnych czasach

Jak posiadając mieszkanie, wolne środki finansowe czy też zdolność kredytową zapewnić sobie zysk w obecnych czasach? Można skorzystać z usług szczecińskiej firmy Champion Invest.

Autor

prestiz

Dwoma głównymi filarami działalności jest sprzedaż mieszkań na wynajem oraz zarządzanie najmem. Mieszkania inwestycyjne, to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą np. uzyskiwać dochód, czy zabezpieczyć posiadany kapitał. Firma szuka dla klienta mieszkania dopasowanego do jego możliwości oraz preferencji - na etapie budowy albo gotowe do zamieszkania. To znakomite rozwiązanie dla inwestorów, którzy nie mają czasu na szukanie „okazji”, remonty czy modernizacje. Firma kupuje mieszkanie, zajmuje się remontem i przygotowaniem go do wynajmu, administracją oraz kontrolą eksploatacji. Zapewnia również dobór najemców, przestrzeganie granic pełnomocnictwa, zabezpieczenie w postaci konta depozytowego notariusza (wskazanego przez klienta, albo zaproponowanego przez Champion Invest) oraz bezobsługowość nabytej nieruchomości. Klienci nie muszą się niczym martwić. Zarządzanie nieruchomością, od remontu po wynajem należy już do firmy.

Drugim filarem działalności Champion Invest jest zarządzanie najmem. To rozwiązanie dla osób dysponujących mieszkaniem, ale nie posiadających wiedzy, czasu i możliwości jak to zrobić. To także bierze na siebie Champion Invest. Przejmuje zarządzanie najmem, znalezienie lokatorów, kwestie własnościowe i zapewnia stały dochód (z gwarancją czynszu - niezależnie od sytuacji, co miesiąc klient otrzymuje tyle pieniędzy, ile zostało zapisane w umowie).

Champion Invest Sp. z o.o.
ul. Szeroka 48/2
Szczecin
2( 143)
luty'21