Zakochaj się w sobie na nowo

Luty jest szczególnym miesiącem – krótkim, mroźnym, ale pozytywnym. Od wiosny dzieli nas już niewiele, a przed nami najgorętsze święto w całym roku – walentynki. To idealna okazja, by zwolnić na chwilę i celebrować miłość.

Autor

Aneta Dolega

galeria

Okazywać uczucia drugiej osobie można na wiele sposobów. Jednym z nich jest podarunek od serca. W Luxmedica Face And Body Beauty zawsze z okazji świąt zachęcamy do zakupu pięknych bonów podarunkowych, które sprawdzają się doskonale jako prezent dla naszych bliskich – mówi Marzena Rutkowska, manager salonu. – Jest to świetny pomysł dla osób, które chcą zafundować swojej drugiej połówce relaks, chwilę odpoczynku, wytchnienia i romantycznego nastroju. 

Miłość ma wiele twarzy, a tym najcenniejszym jest miłość do samego siebie. Dlatego warto samemu sobie sprawić prezent, w postaci odrobiny relaksu, zadbania o swój wygląd, poprawienia kondycji skóry. Wystarczy oddać się w ręce specjalistów od zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i upiększających. W salonie Luxmedica do dyspozycji mamy szereg zabiegów – jednym z nich jest lifting rzęs, dzięki któremu nasze spojrzenie będzie urzekające i odświeżone. – To idealna metoda na naturalne podkręcenie prostych rzęs – zachwala Marzena Rutkowska. –  Lifting pięknie „otwiera” oko i nadaje spojrzeniu wyrazistości.  Po tym zabiegu rzęsy są zdyscyplinowane, uniesione i podkręcone przy nasadzie. Wyglądają na dłuższe i gęstsze.

To dobry zabieg dla kobiet, których rzęsy są proste, nieregularne i skierowane do dołu. Stopień podkreślenia i ostateczny ich kształt może zostać dostosowany do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji. Dzięki temu lifting można wykonać zarówno na krótkich, jak i na długich rzęsach. Efekt podkręcenia utrzymuje się ok. 6-8 tygodni, w zależności od wieku i kondycji włosa. – Zabieg możemy dodatkowo wzbogacić o laminację i botox rzęs – mówi manager salonu. – W tym przypadku botox wzmacnia i pogrubia rzęsy. Preparat zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Natomiast laminacja polega na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten jest połączeniem 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs oraz częściowa odbudowa utraconych protein.

Lifting rzęs jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i przy okazji bardzo relaksującym. Nie dość, że nasze spojrzenie nabierze dodatkowego blasku, to jeszcze wypoczniemy. Czy może być lepszy prezent?  

 

Luxmedica Face And Body Beauty
ul. Welecka 1a
Mierzyn
2( 143)
luty'21