Zamieszkaj nad morzem

Wyobraź sobie poranek: promienie słońca wyciągają cię z łóżka na balkon, z którego rozciąga się widok na rozległe wody i trzcinowiska Zatoki Wrzosowej. Cieśniną Dziwna nurt toruje sobie drogę ku pobliskiemu Bałtykowi. Takich poranków możesz mieć pod dostatkiem. Nad Zalewem Kamieńskim powstaje nowe osiedle Półwysep Dziwnów.

Autor

Karina Tessar

130 apartamentów powstaje 10 km od Kamienia Pomorskiego, 20 km od Wolińskiego Parku Narodowego i 60 km od lotniska Szczecin-Goleniów, ale to niejedyne zalety ich lokalizacji. Jak zwykle w przypadku inwestycji Mariny Developer, miejsce oferuje udogodnienia dla miłośników żeglarstwa. Znajduje się na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Tuż obok, bo zaledwie w odległości 400 m, znajdziemy miejską przystań sezonową, a w pobliżu nadmorską plażę, marinę z zapleczem i popularną restauracją.  Wodny szlak prowadzi stąd do Mariny Dziwnów, Kamienia Pomorskiego, Wolina, na Zalew Szczeciński lub Bałtyk. Atrakcyjny jest już jednak sam Dziwnów – jedno z ważniejszych w naszym województwie centrów żeglarstwa i sportów wodnych oraz miejsce organizacji ciekawych imprez międzynarodowych. 

Co czeka na inwestorów? Lokale mają metraż od 27 do 60 m2. Rozkład obejmuje od 1 do 3 pokoi. Każdy apartament ma ogródek lub balkon, a także – co ważne – własne miejsce postojowe. Pierwszy etap inwestycji, zakładający budowę 5 budynków, nastąpi w ostatnim kwartale 2021 roku. Prace budowlane są już zaawansowane. Do góry pnie się trzecia kondygnacja, budowane są balkony, a z mieszkań można już podziwiać widok na piękną okolicę. Dla chętnych Marina Developer proponuje także apartamenty wykończone pod klucz. Inwestor ma możliwość wyboru opcji spośród określonej palety rozwiązań, dzięki czemu bez dodatkowych prac remontowych może zamieszkać lub urządzić mieszkanie pod wynajem.

– Chcemy, by Półwysep Dziwnów miał charakter osiedla przyjaznego rodzinom z dziećmi, miłośnikom zwierząt, a także pasjonatom sportu. W okolicy można żeglować jachtem, pływać motorówką, uprawiać kitesurfing i windsurfing, a nawet jeździć skuterem wodnym. Projektując osiedle i apartamenty, chcieliśmy zadbać o komfort najbardziej wymagających użytkowników – mówią przedstawiciele firmy Marina Developer. – Oczekującym większych powierzchni, proponujemy współpracę z architektem i przygotowanie lokalu spełniającego ich wymagania związane z rozkładem i powierzchnią. Więcej o inwestycji oraz plany apartamentów na stronie internetowej www.marina-developer.pl.

 

Prestiż  
Marzec 2021