Plan SZYTY na twoją miarę

Autor

Prestiż

Luty tego roku pozwolił nam zasmakować zarówno zimy, jak i pierwszych oznak wiosny. Teraz, w marcu dni stają się coraz dłuższe, a promienie słońca cieplejsze, dając nam do zrozumienia, że lada chwila zacznie się prawdziwa wiosna. Niektórzy poważnie zastanawiają się już nie tylko nad zmianą garderoby, ale także nad swoim wyglądem.

Okres kwarantanny, zamknięte siłownie, a potem mroźna zima – te i inne czynniki mogły doprowadzić do wyraźnego zaniedbania naszej sylwetki. Przyszedł czas, aby oficjalnie rozpocząć przygotowania do sezonu wiosenno-letniego. Na tę okazję mamy w Klinice Zawodny coś naprawdę specjalnego: kompleksowy, spersonalizowany program zabiegowy na wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, czyli #PlanNaMiarę. Ponadto akcja ta połączona jest z możliwością wykonania specjalistycznych badan genetycznych i testów na nietolerancję pokarmową, ze stworzeniem indywidualnego planu żywieniowego i opieką dietetyka, co w pakiecie z zabiegami znacznie przyśpiesza efekt i prowadzi do wdrożenia zdrowych nawyków do życia pacjenta.

Modelowanie sylwetki może dotyczyć niemal wszystkich obszarów ciała, choć najpopularniejsze to: brzuch, boczki, uda i pośladki. Jednak ogromnym zainteresowaniem cieszą się u nas również zabiegi pozwalające pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z pleców (obszaru pod linią stanika), ramion oraz okolicy nad kolanami. Większość pań doskonale wie, że nieodpowiednia dieta, zwłaszcza w okresie „robienia zimowych zapasów”, a także brak aktywności fizycznej mogą doprowadzić do zmiany liczby na wadze i przyrostu tkanki tłuszczowej. To także dwie przyczyny, które w sposób istotny wpływają na widoczność cellulitu. Oprócz tego niektórzy mogą zmagać się z utratą jędrności i wiotkością tkanek. Klinikę Zawodny tworzą jednak starannie wyselekcjonowani specjaliści, którzy mają doświadczenie w rozwiązywaniu takich problemów. Oprócz własnego doświadczenia nasi lekarze, kosmetolodzy, pielęgniarki i inni specjaliści w swoim arsenale mają pełen wachlarz nowoczesnych technologii i profesjonalnego sprzętu.

Dlaczego polecamy Plan Na Miarę naszym pacjentom i wszystkim zainteresowanym modelowaniem i wyszczuplaniem sylwetki? Przede wszystkim dlatego, że jest to podejście kompleksowe. Zabiegi dobierane są indywidualnie pod każdego pacjenta, dodatkowo pod niego dobierane są również różne, uzupełniające się technologie, a to wszystko w celu przyśpieszenia i zwiększenia efektu. Kompleksowość Planu Na Miarę polega również na tym, że nasi pacjenci mają możliwość wykonania najbardziej zaawansowanych na polskim rynku badań nutrigenetycznych IGenesis, umożliwiających zbadanie wzajemnych korelacji poszczególnych genów. Dodatkowo w swojej ofercie mamy również testy MRT, są to testy wykrywające stany nadwrażliwości pokarmowej, pozwalają one również na ustalenie stopnia siły reakcji na poszczególne pokarmy. Dzięki wynikom testów MRT mamy możliwość nie tylko łagodzenia objawów nadwrażliwości pokarmowej, ale przede wszystkim eliminacji ich przyczyn. Dlatego warto dowiedzieć się, jak reaguje nasz organizm na określone pokarmy i dodatki do żywności - „mała próbka” krwi może oznaczać duże zmiany. Połączenie wiedzy z dziedziny genetyki i odżywiania pozwala na stworzenie całkowicie spersonalizowanego planu żywieniowego przez naszego dietetyka.

Dietetyk prześledzi dotychczasowe wyniki badań, nawyki żywieniowe, dokona analizy składu masy ciała oraz wykona pomiary antropometryczne. Następnie stworzy spersonalizowany plan żywieniowy i ustali z pacjentem terminy wizyt kontrolnych. Natomiast w planie zabiegowym pojawią się również zalecenia pozabiegowe, wyliczona ilość spożywanej wody (bardzo ważny czynnik!), a także wspomagająca osiągnięcie wymarzonej sylwetki suplementacja.

Drugim powodem polecania przez nas Planu Na Miarę jest to, że praktycznie nie wymaga wysiłku ze strony pacjenta - aby zająć się swoją sylwetką wystarczy, że pacjent określi efekt, jaki chce osiągnąć. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mnogość technologii i dostępnych w naszej Klinice urządzeń może wprawiać w zakłopotanie. Pacjenci najczęściej nie wiedzą na czym polega specyfikacja urządzeń – i słusznie! Od tego są nasi specjaliści. Zatem pacjent przychodzi na wstępną, bezpłatną konsultację w sprawie Planu Na Miarę tylko z informacją, co chciałby zmienić, a resztą zajmują się już nasi lekarze, kosmetolodzy, pielęgniarki. Pozostaje tylko trzymać się ustalonego harmonogramu i zaleceń. Ponadto akcja ta skrojona jest nie tylko na miarę każdego pacjenta, ale również na jego kieszeń. Każdy uczestnik otrzymuje cenę specjalną na zaplanowane dla siebie zabiegi, która jest zawsze wyceniana indywidualnie i spotyka się z dużym zadowoleniem pacjentów.

Po raz pierwszy Plan Na Miarę zagościł u nas jako Akcja Lato, jednak kompleksowe podejście do naszych pacjentów oraz ich determinacja w dążeniu do wymarzonej sylwetki sprawiły, że postanowiliśmy umieścić go w naszej stałej ofercie. I tak, skoro okres jesienno-zimowy to czas laserów, okres wiosenno-letni to czas pozbywania się zbędnej oponki na brzuchu, boczków i wygładzania cellulitu. Akcja cieszyła się ogromną popularnością w zeszłym roku, a dziś możemy nawet zdradzić, że już pierwsi pacjenci podjęli wyzwanie. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych wyszczuplaniem i modelowaniem sylwetki na nasz spersonalizowany program: Plan Na Miarę.

W Klinice Zawodny kierujemy się holistycznym podejściem do zdrowia i urody, dlatego program Planu Na Miarę to również pomoc dietetyka i zalecenia pozabiegowe. Zwracamy uwagę nie tylko na wygląd, ale także na kondycję, stan zdrowia, jakość skóry, nawodnienie i nawyki żywieniowe. Dotychczasowe osiągnięcia i sukcesy naszych pacjentów po uczestnictwie w programie skłaniają nas do tego, aby zachęcać kolejne osoby zainteresowane osiąganiem swojej wymarzonej sylwetki do udziału w naszej akcji. Czytelnikom Prestiżu możemy nawet zdradzić, że w tym sezonie pojawią się w naszej Klinice nowe urządzenia i nowe technologie, które umożliwią osiąganie zupełnie nowych efektów. Tego co nadejdzie, jeszcze u nas nie było! Także zapraszamy nie tylko na konsultacje, ale także do obserwowania naszych profili społecznościowych, gdzie można być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Nadchodzi wiosna, czas rozkwitu i nowej energii – czas pozytywnych zmian! Zapraszamy na konsultacje, z przyjemnością pomożemy te zmiany wdrożyć w życie.

Prestiż  
Marzec 2021