W kwietniowym numerze nie odpuszczamy. Pomimo obostrzeń i wszelkich możliwych utrudnień - nie schodzimy z nakładu, ilości stron, jakości. Jak zawsze dbamy o to, aby Prestiż był interesujący i inspirujący. Krótko mówiąc robimy to, co umiemy najlepiej. 

A w numerze znane szczecińskie małżeństwa opowiadają o tym jak żyć ze sobą w pracy, domu i nie zwariować. Zosia i Michał Janiccy, Ewa i Henryk Sawka, Agnieszka i Krzysztof Bobala oraz Emilia Goch- Salvador i Emanuel Salvador pozwolili, żebyśmy zajrzeli do ich życia prywatnego i sprzedają nam receptę na szczęśliwy, harmonijny choć nie cukierkowy związek. 

Polecam także artykuł Karoliny Wysockiej o trzech pokoleniach utalentowanych i pięknych pań Brodzińskich - Ireny, Grażyny i Natalii. Ireny Brodzińskiej specjalnie przedstawiać nie trzeba, to legenda Szczecińskiej Opery, natomiast Grażyna jej córka jest niekwestionowaną Pierwszą Damą Polskiej Sceny Muzycznej. Wnuczka Ireny, Natalia poszła w ich ślady i pewnie nie raz nas jeszcze zachwyci. 

Wraz z wiosną chętniej wychodzimy z domów, zrzucamy zimowe ciuchy. Postanowiliśmy wyjść na szczecińską ulicę i pokazać Wam dobrze ubranych ludzi. To nic nowego, że już od dawna znani projektanci podpatrują uliczne wybiegi, nierzadko inspirując się tym, co się nosi w miastach. Zgodnie z tym, zaczynamy nowy modowy cykl, w którym pokażemy Wam, według subiektywnej oceny, fajnie, oryginalnie ubranych mieszkańców Szczecina. Spróbujemy udowodnić, że o dobrym stylu nie zawsze decyduje zawartość portfela (choć czasem pomaga) ale wyobraźnia.

Prezentujemy Wam także nowy-stary cykl „Czym jeżdżę”, a zaczynamy mocnym uderzeniem, czyli legendarnym Mercedesem Pagodą. Mam do tego cyklu szczególny sentyment, bowiem sama go tworzyłam jakieś trzynaście lat temu. Tym bardziej polecam. 

Izabela Marecka 

 

Prestiż  
Kwiecień 2021