Dobre miejsce do życia

Kto by nie chciał zamieszkać jednocześnie w centrum miasta i w otoczeniu natury? Inwestycja CLUBHOUSE łączy zalety obu takich lokalizacji. Marina Developer postarał się nie tylko o piękne otoczenie nabrzeża Jeziora Dąbie, ale przede wszystkim o najwyższą funkcjonalność mieszkań.

Autor

Karina Tessar

Budowa jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Wszystkie mieszkania będą przygotowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Ich standard będzie bardzo wysoki. To już ostatni moment na wprowadzenie własnych rozwiązań aranżacyjnych, zmierzających do spersonalizowania mieszkania. Tym razem pod lupę wzięliśmy duży lokal na ostatniej kondygnacji. 

Mieszkanie z widokiem

Widok z czwartego piętra robi wrażenie. Wielki, 50-metrowy balkon otacza apartament niemal z każdej strony, otwierając go na dąbskie lotnisko, widniejące na horyzoncie Wzgórza Bukowe, marinę i Jezioro Dąbie, które leży w obrębie strefy Natura 2000. Zieleń otacza
CLUBHOUSE niemal z każdej strony, zapraszając do aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody. Taras stanowi naturalne powiększenie i tak przestronnego lokalu. Mieszkanie ma ponad 140 m2, a podział na 5 pokoi, czyli 3 sypialnie, jadalnię i pokój dzienny, pozwala urządzić życie w praktyczny i funkcjonalny sposób. Duże okna zapewniają dostęp naturalnego światła słonecznego podczas każdej pory dnia i roku, a system przesuwnej fasady na tarasie pomaga go regulować. Mieszkanie, podobnie jak wszystkie lokale CLUBHOUSE, będą przygotowane do montażu klimatyzacji i sterowania przy pomocy smartfona. 

W mieście i nad wodą

Krajobraz otoczenia ma znaczenie. Projektanci – architekci Orłowski i Szymański – przemyśleli każdy szczegół, wiążąc CLUBHOUSE z wodą. Nie dość, że budynek przypomina kształtem statek, to na jego parterze znajdzie się najstarszy klub żeglarski w kraju – Yacht Klub Polski Szczecin. Pod sufitem lokalu zawiśnie prawdziwy jacht, a tuż obok budynku położona jest dąbska marina, której zarządcą jest Marina Club. Umożliwi ona cumowanie własnej jednostki pływającej i ułatwi uprawianie sportów motorowodnych w każdej wolnej chwili. Walory rekreacyjne wykorzystuje także prowadząca nad jeziorem Dąbie ścieżka rowerowa. Kontakt z wodą i przyrodą będzie więc dla mieszkańców apartamentowca na wyciągnięcie ręki, podobnie jednak jak centrum Szczecina, do którego dojedziemy w zaledwie 7 minut. Dla preferujących komunikację miejską przy samej inwestycji znajduje się też przystanek autobusowy. CLUBHOUSE zapewnia oddalenie od zgiełku miasta, nie zaburzając dostępu do instytucji i usług, co sprawia, że życie w tym miejscu będzie po prostu bardzo komfortowe.

 

Prestiż  
Kwiecień 2021