Konkurs: wszystkie oblicza kobiety

Oblicza kobiecej natury są różne. Płynne i pełne skrajności. Pokazujące akurat taką twarz na jaką akurat mają ochotę, czy będzie ona krucha, subtelna, płochliwa, radosna, pełna erotycznego czaru czy dzika, bezwzględna i nieokiełznana. Pewne jest, że zawsze tak samo fascynująca.

Autor

Aneta Dolega

Kobieta to wdzięczny temat dla artystów, w tym fotografów. I to do nich skierowana jest akcja i konkurs będący wspólnym pomysłem szczecińskiej Filharmonii, marki naturalnych kosmetyków Clochee i Maksymiliana Ławrynowicza, fotografa i założyciela fundacji „Projekt Kobiety”. Wystarczy pokazać czym dla autora zdjęcia jest kobieca natura i zaprezentować to za pomocą portretu.

Nadesłane zdjęcia oceniać będzie jury w składzie: Dorota Serwa, dyrektor Filharmonii Szczecińskiej, Angelika Sawicka, dyrektor zarządzająca BMW MINI Bońkowscy, Daria Prochenka, prezes Clochee, Maksymilian Ławrynowicz, fotograf, założyciel fundacji „Projekt Kobiety”, aktorka Anna Cieślak, Izabela Marecka, redaktor naczelna magazynu Prestiż.

Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na wernisażu 13 października, podczas Kobiecego Tygodnia w Filharmonii. Oprócz tego przygotowano następujące nagrody: dzień z fotografem specjalizującym się w fotografii portretu kreatywnego Maksymilianem Ławrynowiczem, zaproszenie na wernisaż z cyklu „Projekt Kobiety”, który odbędzie się w przyszłym roku, zestawy kosmetyków Clochee i zaproszenia do Filharmonii.

Prestiż  
Październik 2021